داخلی صفحه البرز خبر
 
رسیدگی به‌موقع به امور درمانی ایثارگران در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اولویت قرار دارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: رسیدگی به‌موقع به امور درمانی، سلامت ایثارگران و حل مشکلات درمانی خانواده شهدا و ایثارگران در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اولویت قرار دارد.
رسیدگی به‌موقع به امور درمانی ایثارگران در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اولویت قرار دارد
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز محمد کریمی در نشست هم اندیشی ارائه خدمات درمانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران طالقان که با حضور میراحمدزاده مدیرعامل بیمه دی استان البرز و رئیس شبکه بهداشت شهرستان طالقان با هدف رسیدگی به وضعیت درمانی ایثارگران و انعقاد قرارداد با مراکز درمانی شهرستان جهت رفاه حال بیشتر ایثارگران برگزار شده بود گفت: رسیدگی به‌موقع به امور درمانی، سلامت ایثارگران و حل مشکلات درمانی خانواده شهدا و ایثارگران در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اولویت قرار دارد.
وی در ادامه تصریح کرد:  خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند که کمترین وظیفه ما رسیدگی به وضعیت درمانی آن‌هاست که امید داریم بهترین شرایط برای این عزیزان فراهم شود.
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: تمامی مراکز خدمات رسان درمانی به‌ویژه بیمارستان‌ها باید با تمام قوا همت خود را در راستای حل مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران به‌کار ببندند و امورات این خانواده‌ها را در اولویت قرار دهند.
 
کد خبر 168/99
انتهای پیام/
کد مطلب: 341594