داخلی صفحه سمنان خبر
 
هم اندیشی بنیاد و امور مساجد سمنان در زمینه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۲
مدیران کل بنیاد و امور مساجد استان سمنان در مورد توسعه همکاریهای فرهنگی در زمینه ترویج وتوسعه فرهنگ ایثار و شهادت تشکیل جلسه دادند .
هم اندیشی بنیاد و امور مساجد سمنان در زمینه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، مدیر کل امور مساجد استان سمنان با حجت الاسلام فریدون ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ، صبح چهارشنبه 11 تیرماه 99 در مورد توسعه همکاریهای فرهنگی و سازمانی تشکیل جلسه داد .
در این نشست ابتدا مدیر کل بنیاد سمنان طی سخنانی ضمن تبریک دهه کرامت ، به ماموریتهای ترویجی بنیاد ، شیوه های خدمت رسانی به جامعه هدف ، ویژگیهای ایثارگران ، مشکلات درمانی ، معیشتی ، اشتغال ، محدودیتهای شدید اعتباری و شرایط خاص کشور اشاره کرد و آمادگی خود را برای اجرای برنامه های مشترک فرهنگی با امور مساجد استان اعلام کرد .
حجت الاسلام موسوی نیز به تشریح طرح های مختلف سازمانی از جمله طرح " رویداد بین المللی روح مقاومت " پرداخته و خاطر نشان ساخت : از آنجا که بسیاری از طرح ها و برنامه های امور مساجد مردم محورند و با همراهی و همکاری اقشار مختلف مردمی به اجرا در می آیند و از سوئی امسال چهلمین سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس را پیش رو داریم لذا بدنبال اجرای برنامه های جذاب ، با شکوه و جوان پسند در حوزه ایثار و شهادت ،  ترویج روح مقاومت و ایثار و انتشار وصایا و بازخوانی اثار ایثارگران هستیم و هم افزائی در این زمینه می تواند بسیار کمک کننده باشد و بر این اساس کمک فکری و برنامه ای بنیاد خصوصا در اختیار گذاشتن نیروی انسانی خلاق و خوش فکر در زمینه تولید محتوا بسیار حائز اهمیت است . پس از بحث و تبادل نظر کارشناسی ، مقرر شد طرفین در مورد طرح " سه شنبه های تکریم " و دیدار و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم و ایثارگران شاخص شهرستان مشارکت و همکاری داشته باشند .
کد مطلب: 341640