تشکیل کارگروه فراگیر پیگیری مشکلات دانش‌آموزان شاهد استثنائی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از تشکیل کارگروهی ذیل شورای سازمان آموزش‌وپرورش استثنائی به‌صورت فرا سازمانی برای سیاست‌گذاری و پیگیری مشکلات فرهنگی، اجتماعی و درمانی دانش‌آموزان شاهد استثنایی خبر داد.
تشکیل کارگروه فراگیر پیگیری مشکلات دانش‌آموزان شاهد استثنائی
 
 به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه در نشست مشترک با رییس سازمان آموزش‌وپرورش استثنائی کشور، معاونان و کارشناسان مربوطه ضمن تشکر از خدمات رییس سابق سازمان و ابراز خرسندی از انتصاب سید جواد حسینی ریاست جدید سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی، آمادگی بنیاد شهید و امور ایثارگران را در خصوص همکاری برای ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی به دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه، اعلام کرد و هدف از تشکیل این جلسه را تبادل‌نظر و هماهنگی بیشتر با این سازمان برشمرد.
در ادامه این نشست حسینی رییس سازمان آموزش‌وپرورش استثنائی نیز ضمن استقبال از همکاری‌ها، آمادگی خود را جهت تعامل لازم با بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارائه خدمات بیشتر به دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه، اعلام کرد و اظهار داشت: این سازمان از هرگونه اقدامی که منجر به ارائه خدمات سازنده و مؤثر به این قشر معزز باشد به‌طور جدی حمایت می‌کند.
وی ضمن قدردانی از پیشنهادات کاربردی بنیاد، مقرر کرد پستی اختصاصی برای پیگیری امور مربوط به دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه در آن سازمان ایجاد شود و همچنین کارگروهی ذیل شورای سازمان آموزش‌وپرورش استثنائی به‌صورت فراسازمانی برای سیاست‌گذاری و پیگیری مشکلات فرهنگی، اجتماعی، درمانی و ... این عزیزان تشکیل شود و درنهایت پیشنهاد ایجاد ستاد شاهد ویژه دانش‌آموزان شاهد استثنائی مطرح شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341647