شهیدان والامقام در تقوا، اخلاق و اخلاص نمونه و اسوه بودند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۲
نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه شهیدان والامقام در تقوا، اخلاق و اخلاص نمونه و اسوه بودند اظهار داشت: فرزندان عزیز شهدا باید راه پدرانشان را ادامه دهند چرا که آنان میراث داران آرمانهای پدران عزیز خود هستند.
شهیدان والامقام در تقوا، اخلاق و اخلاص نمونه و اسوه بودند
 
به گزارش «ایثار»، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی شامگاه سه شنبه ۱۰ تیر ماه به همراه هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و زیبافر رییس بنیاد ساری با فرزند معزز سردار شهید «قربانعلی رنجبر» دیدار و از وی تجلیل و تکریم به عمل آورد.
نماینده ولی فقیه در مازندران ضمن تجلیل و تمجید از خانواده‌های معزز شهدا گفت: شهدا انسان‌های پاک و وارسته‌ای بودند که تنها با خدای خود معامله کردند و در امتحان الهی سربلند بیرون آمدند.
آیت الله محمدی لائینی با بیان اینکه شهیدان والامقام در تقوا، اخلاق و اخلاص نمونه و اسوه بودند اظهار داشت: فرزندان عزیز شهدا باید راه پدرانشان را ادامه دهند چرا که آنان میراث داران آرمانهای پدران عزیز خود هستند.
نماینده ولی فقیه در مازندران تکریم از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را وظیفه مسئولان دانست و گفت: باید قدردان خون شهدا باشیم و انس و محبت خود را نسبت به شهدا بیشتر کنیم.
سردار شهید قربانعلی رنجبر در سال ۶۶ در عملیات نصر در ماهوت به درجه رفیع شهادت نائل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341684