شهدا در تحقق فرهنگ ایثار و شهادت نقش بسزایی ایفا کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه شهدا در تحقق فرهنگ ایثار و شهادت نقش بسزایی ایفا کردند، افزود: آنها با گذشتن از جان و مال خود توانستند این فرهنگ را در جامعه احیا کنند تا گزندی به کشور وارد نشود.
شهدا در تحقق فرهنگ ایثار و شهادت نقش بسزایی ایفا کردند
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با دهه کرامت و به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز ملی دختران، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد استان قزوین به همراه دختران شهدای مدافع حرم استان قزوین با حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین دیدار کردند.
در این دیدار، غلامرضا حقایق‌پور گفت: امروز در دهه کرامت به نام شهدا و علما تحقق گام دوم انقلاب نامگذاری شده است تا از سیره و منش شهدا و علما در محقق شدن اهداف انقلاب الگوگیری کنیم.
وی با بیان اینکه شهدا در تحقق فرهنگ ایثار و شهادت نقش بسزایی ایفا کردند، افزود: آنها با گذشتن از جان و مال خود توانستند این فرهنگ را در جامعه احیا کنند تا گزندی به کشور وارد نشود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ادامه داد: امروز همین فرهنگ می‌تواند اهداف انقلاب اسلامی را در بیانیه گام دوم به خوبی محقق کند و به همین دلیل می‌طلبد همه مسئولان و مردم در نهادینه کردن آن در جامعه تلاش کنند.
حقایق‌پور بیان کرد: دختران شهدا که یادگاران شهیدان هستند به تأسی از سیره و منش پدران‌شان در ادامه دادن راه آنها مصمم‌ هستند تا بتوانند نقش خودشان را به عنوان فرزندان شهیدان در صیانت از انقلاب اسلامی و تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب ایفا کنند.
گفتنی است در این مراسم، مسئولان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از دختران شهدای مدافع حرم استان قزوین تجلیل کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341688