داخلی صفحه کردستان خبر
 
پرتو لطف شمس‌الشموس در دیار گروس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۰
همزمان با ولادت با سعادت هشتمين اختر سپهر امامت و ولايت پرتو نورانی لطف شمس‌الشموس بر دیار گروس سایه انداخت و كاروان خادمان حرم امام رضا(ع) وارد شهر بيجار شد.
پرتو لطف شمس‌الشموس در دیار گروس
 
به گزارش ایثار واحد کردستان، در روزهای دهه کرامت خادمان حرم مطهر رضوی همچون ادوار گذشته به یاد غریبان امام رئوف در تدارک به اهتزاز درآوردن پرچم سبز رضوی در جای جای ایران اسلامی می‌شوند تا بوی کوی یار را به مشام عاشقان حضرتش برسانند.
وجود امام رئوفی که سراسر مهربانی و بخشایش است برای سرزمین پاکی چون ایران اسلامی مایه برکت مباهات و لطف بی کران خالق باری تعالی است تا سرزمین ایران اسلامی معطر و بیمه هشتمین اختر تابناک امات و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) باشد.
مردم بیجار گروس در طی این چند روز با شنیدن نوید اینکه پرچم سبز آستان قدس رضوی به دیار گروس می رسد بی اختیار با زبان دل خدمت آقا سلام می دهند.
کاروان خدام حرم مطهر رضوی صبح امروز پس از ورود به دیار گروس با حضور در گلزار شهدای بیجار ضمن قرائت فاتحه و نثار شاخه گل به قبور شهدا با آرمان‌های والای شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

میزبانی مردم بیجار از بیرق امام رضا (ع)
حسینعلی پورقره خان، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بیجار در حاشیه این مراسم اظهار داشت: هر ساله در ایام دهه کرامت تیم هایی از خادمان حرم امام رضا(ع) با حمل بیرق سبز رضوی به اقصی نقاط ایران سفر کرده و به نوعی با این کار ارزشمند معنوی موجبات گسترش و عمق بخشی فرهنگ رضوی در سطح کشور می‌شوند.
وی افزود: امسال مردم مومن و متعهد بیجار بر خود می بالند که مجددا میزبان بیرق متبرک و خدام حرم رضوی هستند و این دیار بار دیگر آکنده از عطر خوش بوستان رضوی و نسیم معطر یاد حرم ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) شده است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بیجار یادآور شد: حضرت علی ابن موسی‌الرضا(ع) نعمت بزرگی است که خداوند سبحان آن را به مردم ایران عطا نموده است.
کلمات کليدی: دهه کرامت، گزار شهدای بیجار، کردستان
کد مطلب: 341693