داخلی صفحه قم خبر
 
نخبگان شاهد و ایثارگر بازوان فکری بنیاد هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۱
معاون فرهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: نخبگان شاهد و ایثارگر سرمایه های ارزشمند و بازوان توانمند فکری در راستای حل دغدغه های ایثارگران هستند .
نخبگان شاهد و ایثارگر  بازوان فکری بنیاد هستند
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، حجت الاسلام غلامرضا ناظمی افزود: بنیاد با استفاده از ظرفیت نخبگان شاهد و ایثارگر می تواند گام جدی در مسیر حل دغدغه های ایثارگران و ارتقای کیفی خدمات به این عزیزان بردارد.

وی اضافه کرد: هم اکنون ظرفیت های بسیار خوبی در استانها از جمله استان قم در حوزه نخبگان شاهد و ایثارگر شناسایی شده و می بایست از ظرفیت این نخبگان بهره برداری لازم در سطح ملی صورت گیرد.

وی به نخبگان حوزوی اشاره کرد و افزود: طی دوسال گذشته به منظور تعامل هر چه بیشتر نخبگان کارگروه های تخصصی در استان قم شکل گرفت، با توجه به جایگاه استان قم کارگروه حوزویان متشکل از اساتید برجسته و فضلای حوزه نیز با قوت
جلسات خود را به منظور تعامل و هم افزایی و ارایه طرح ها در سطح استانی و ملی برگزار کردند.

جانشین شورای هماهنگی نخبگان استان قم  تاکید کرد: شناسایی استعدادهای برتر ، حمایت از طرح ها و ایده های نخبگان در جهت رشد کیفی خدمات رسانی و در سطح کلان تر بررسی موضوعاتی که امروز از دغدغه های نظام اسلامی است از سوی دلسوزان نظام جامعه ایثارگران نخبه ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

حجت الاسلام ناظمی افزود: در این جلسه اعضای شورای هماهنگی متشکل از نمایندگان  نخبگان شاهد و ایثارگر و نماینده تشکلهای استان به ارایه نظرات و پیشنهادات خود در حوزه توانمند سازی و تاکید بر حمایت از ایده های نخبگان ارایه کردند.
 

 
کد مطلب: 341790