زیرساخت‌های بنیاد برای ارائه خدمات الکترونیک مناسب است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد البرز گفت: در چند سال اخیر زیرساخت‌های مناسبی جهت ارائه خدمات الکترونیکی به ایثارگران فراهم‌شده است و در حال حاضر می‌توان عمده خدمات بنیاد را به‌ صورت الکترونیکی ارائه کرد.
زیرساخت‌های بنیاد برای ارائه خدمات الکترونیک مناسب است
 
به گزارش «ایثار»، بهزاد حق بیگی در دیدار با ایثارگران شهرستان اشتهارد گفت: امروز وظیفه و تعهد سنگینی در قبال خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران داریم و خدمت به این عزیزان علاوه بر وظیفه یک فرصت نیز محسوب می‌شود.
وی با اشاره به موضوع تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات غیرحضوری به ایثارگران تصریح کرد: در چند سال اخیر زیرساخت‌های مناسبی جهت ارائه خدمات الکترونیکی به ایثارگران فراهم‌شده است و در حال حاضر می‌توان عمده خدمات بنیاد را به‌ صورت الکترونیکی ارائه کرد. در همین راستا آموزش و توانمندسازی کارکنان بنیاد در و اطلاع‌رسانی به ایثارگران برای استفاده از این خدمات بیش از پیش‌ نیاز است.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد البرز افزود: ارائه خدمات الکترونیکی به ایثارگران آن‌هم در شرایط بیماری کرونا تأثیر فراوانی بر سلامتی ایثارگران دارد. همت امروز کارکنان باید سلامتی ایثارگران و حفظ این عزیزان به‌ عنوان سرمایه‌های کشور و انقلاب باشد.
حق بیگی به عوامل پویایی سازمان نیز اشاره کرد و گفت: مهندسی نیروی انسانی از جمله عوامل موفقیت سازمان است. کارمند بنیاد باید ضمن اعتقاد قلبی به‌ کار خود از انگیزه لازم نیز برخوردار باشد تا خدمت‌رسانی به ایثارگران در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342268