توفیق خدمت به ایثارگران فرصتی ارزشمند است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد تأکید کرد: توفیق خدمت به ایثارگران فرصتی ارزشمند است و کارکنان بنیاد باید قدر این موهبت را بدانند.
توفیق خدمت به ایثارگران فرصتی ارزشمند است
 
به گزارش «ایثار»، آیت الله محمد رضا ناصری سه‌شنبه ۱۷ تیرماه در دیدار با مدیرکل و معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توفیق خدمت به ایثارگران فرصتی ارزشمند است و کارکنان بنیاد باید قدر این موهبت را بدانند.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد تأکید کرد: خادمان شهدا به انسان‌هایی خدمت می‌کنند که همه هستی خود را برای اعتلا و حفظ امنیت میهن اسلامی تقدیم کرده‌اند و این خدمت اگر با جلب رضایت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران همراه باشد نزد حضرت حق از پاداش دو چندان برخوردار خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: خدمت بی‌منت به ولی‌نعمتان خود بسیار ارزشمند است و هرچه در این راه بیشتر سختی بکشیم در عالم آخرت از جایگاه و مرتبه بالاتری برخوردار خواهیم بود.
ناصری با تأکید بر لزوم تربیت صحیح جوانان و نوجوانان تصریح کرد: جوانان آینده انقلاب اسلامی هستند و فرزندان شهدا و ایثارگران، طلایه‌داران حرکت آینده انقلاب و کشور هستند که باید در راستای آموزش صحیح آنان بر اساس تعالیم انسان‌ساز اسلام ناب محمدی(ص) جدیت داشت.
مدیرکل بنیاد استان هم در این دیدار با ارائه گزارشی از اقدامات این نهاد گفت: کارکنان بنیاد در راستای جلب رضایت خداوند متعال، اولویت کاری خود را تلاش برای کسب رضایت خانواده‌های شهدا و ایثارگران قرار داده‌اند.
حجت‌ الاسلام عباس زارع اضافه کرد: در سال جاری علی‌رغم شرایط سخت کرونایی که بسیاری از خدمات را با مشکل روبرو کرده است اما بنیاد با بهره‌گیری از همت مضاعف کارکنان خود درصدد جبران این مسئله هستند و با ارائه خدمات غیرحضوری، حفظ سلامت جامعه ایثارگری را به‌ عنوان یک اصل پیگیری می‌کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342389