طرح پایش سلامت ایثارگران مازندران با جدیت بیشتر انجام می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۹
معاون بهداشت و درمان بنیاد مازندران گفت: طرح پایش سلامت جامعه معزز ایثارگری مازندران با توجه به شیوع ویروس کرونا با جدیت بیشتر پیگیری می‌شود. سلامت ایثارگران عزیز استان به ویژه ایثارگران پرخطر برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است.
طرح پایش سلامت ایثارگران مازندران با جدیت بیشتر انجام می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، سید عباس میرصادقی روز  چهارشنبه ۱۸ تیر ماه در گفتگو با سایت ایثار استان اظهار داشت: در سه ماه نخست سال ۹۹ تعداد هزار و ۵۵۴ نفر از والدین معزز شهدا و ایثارگران استان تحت طرح پایش سلامت قرار گرفتند.
وی افزود: طرح پایش سلامت جامعه معزز ایثارگری مازندران با توجه به شیوع ویروس کرونا با جدیت بیشتر پیگیری می‌شود. سلامت ایثارگران عزیز استان به ویژه ایثارگران پرخطر برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است.
معاون بهداشت و درمان بنیاد مازندران در رابطه با بیمه درمانی ایثارگران گفت: در سه ماه نخست سال جاری ۴۶ هزار و ۳۰۷ مورد دفترچه درمانی برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تمدید شده است.
دکتر میر صادقی افزود: بر اساس هماهنگی صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی مازندران در شهریور ماه سال جاری برای ایثارگران با بیماری صعب العلاج واکسیناسیون بصورت رایگان انجام خواهد شد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد مازندران تصریح کرد: همچنین برای تهیه اقلام بهداشتی و درمانی برای ایثارگران با بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی مازندران رایزنی‌های لازم صورت گرفته است.
وی اظهار داشت: با توافق انجام گرفته با دانشگاه علوم پزشکی مازندران مقرر شد از حداکثر ظرفیت بستری و جراحی بیمارستانهای دولتی و خصوصی استان جهت ایثارگران با احتساب قرارداد بیمه مکمل استفاده شود.
معاون بهداشت و درمان بنیاد مازندران اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت ایثارگران عزیز، در رابطه با پیشگیری و رعایت اصول بهداشت فردی و اجتماعی اطلاع رسانی از طریق بنیادهای تابعه صورت گرفته است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342399