​تمام ظرفیت‌های بنیاد برای پیشگیری از کرونا به کار گرفته شده است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۵
مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به کهولت سن جامعه معزز ایثارگری و همچنین آسیب‌های شیمیایی دوران جنگ، این عزیزان جزو افراد پرخطر محسوب می‌شوند و لذا بنیاد از تمام ظرفیت‌ها برای پیشگیری از این ویروس استفاده کرد.
​تمام ظرفیت‌های بنیاد برای پیشگیری از کرونا به کار گرفته شده است
 
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در بازرسی بازرسان ستاد کرونا از اداره کل بنیاد استان گفت: با توجه به کهولت سن جامعه معزز ایثارگری و همچنین آسیب‌های شیمیایی دوران جنگ، این عزیزان جزو افراد پرخطر محسوب می‌شوند و لذا بنیاد از تمام ظرفیت‌ها برای پیشگیری از این ویروس استفاده کرد.
وی تصریح کرد: زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات به جامعه ایثارگری به صورت غیرحضوری مهیا شد و در همین زمینه با فعال کردن میز خدمت و تلفن مستقیم ۱۶۱۶ روزانه معاونان و کارشناسان جوابگوی تلفنی ایثارگران هستند.
وی با اشاره به تبلیغات محیطی لازم در این زمینه خاطرنشان کرد: بنیاد در چندین مرحله با ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی و نصب بنر و تبلیغات دیگر سعی بر اطلاع‌رسانی کامل جامعه معزز ایثارگری کرد.
مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: در چندین مرحله بسته‌های بهداشتی آماده و تحویل ایثارگران شد. همچنین افراد فاقد درآمد شناسایی و مساعدت مالی برای این عزیزان انجام شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342864