ابراز خرسندی رییس جمهور از تفاهم‌نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت راه و شهرسازی برای تأمین مسکن ایثارگران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۳
رییس جمهور در نشست عصر يکشنبه ۲۲ تير ماه هیئت دولت از امضای تفاهم‌نامه میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت راه و شهرسازی به منظور احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های شاهد و ایثارگران ابراز خرسندی کرد.
ابراز خرسندی رییس جمهور از تفاهم‌نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت راه و شهرسازی برای تأمین مسکن ایثارگران
 
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این جلسه با ابراز خرسندی از امضای تفاهم‌نامه میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت راه و شهرسازی به منظور احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: خانواده‌های شاهد و ایثارگر عزیزترین سرمایه‌شان را تقدیم انقلاب و کشور کرده‌اند و لذا حداکثر خدمت به این عزیزان، وظیفه مسلم و حتمی ماست.
رییس‌جمهور ضمن استقبال از رهنمودهای ارزنده مقام معظم رهبری درباره هم‌افزایی قوا با یکدیگر تأکید کرد: چنان که از ابتدای شروع مجلس یازدهم گفته‌ایم، دولت آماده تفاهم، همکاری و تعامل سازنده با مجلس شورای اسلامی جهت پیشرفت و آبادانی و مقابله با نقشه‌های شوم دشمنان قسم خورده کشور است.
در ادامه این جلسه که به ریاست دکتر روحانی برگزار شد، اعضای دولت به بحث و بررسی پیرامون تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پرداخته و آنها را به تصویب رساندند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 342878