استفاده از فضای مجازی جهت اجرای برنامه‌های ترویجی ضروری است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۴
مدیرکل بنیاد قزوین گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نمی‌توان برنامه‌های تجمعی در سطح شهر قزوین اجرا کرد و به همین دلیل باید جهت اجرای برنامه‌های ۲۶ مرداد از ظرفیت‌های فضای مجازی بهره برد.
استفاده از فضای مجازی جهت اجرای برنامه‌های ترویجی ضروری است
 
به گزارش «ایثار»، نشست برنامه‌ریزی و هماهنگی جهت اجرای برنامه‌های ترویجی به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با حضور غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل، فاطمه نسخه‌چی معاون فرهنگی و آموزشی، علی گودرزوند چگینی رییس دفتر، روابط عمومی و مرکز ارتباطات و مراجعات و کارکنان واحد فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین برگزار شد.
در این نشست، حقایق‌پور با اشاره به اینکه ۲۶ مردادماه به نام سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی نامگذاری شده است، گفت: این روز فرصت مناسبی برای تبیین سیره و منش آزادگان است تا آحاد جامعه بیشتر با شخصیت این عزیزان آشنا شوند.
مدیرکل بنیاد قزوین بیان کرد: در تحقق این مهم باید کارکنان بنیاد با یکدیگر همفکری و هم‌افزایی داشته باشند تا بتوانیم برنامه‌های ترویجی با کیفیت و متناسب با سلیقه جوانان برگزار کنیم.
وی به ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: به منظور پیشگیری از شیوع این ویروس، نمی‌توان برنامه‌های تجمعی در سطح شهر قزوین اجرا کرد و به همین دلیل باید جهت اجرای این برنامه‌ها از ظرفیت‌های فضای مجازی بهره برد.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 342938