بهره‌مندی پنج هزار نفر از ایثارگران استان مرکزی از دوره‌های آموزشی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۷
مدیرکل بنیاد مرکزی با اعلام بهره‌مندی پنج هزار نفر از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر از دوره های آموزشی گفت: به منظور آگاه سازی و افزایش مهارت خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر یکصد و ۵۰ کلاس و کارگاه آموزشی در دوره های مختلف در سال ۹۸ در استان مرکزی برگزار شد.
بهره‌مندی پنج هزار نفر از ایثارگران استان مرکزی از دوره‌های آموزشی
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر امروز دوشنبه ۲۳ تیرماه ۹۹ در گفتگو با خبرنگار ایثار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: بنیاد استان مرکزی به عنوان مجموعه‌ای خدوم و خدمت‌گزار، تکریم خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان را در سرلوحه وظایف خود دارد و در این راستا اجرای دوره‌های آموزشی و مهارتی از اهم رسالت‌های جاری در این نهاد محسوب می‌شود.
مدیرکل بنیاد مرکزی با اعلام بهره‌مندی پنج هزار نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر از دوره‌های آموزشی گفت: به منظور آگاه سازی و افزایش مهارت خانواده‌های شاهد و ایثارگر یکصد و ۵۰ کلاس و کارگاه آموزشی در دوره‌های مختلف در سال ۹۸ در استان مرکزی برگزار شد.
وی ادامه داد: موضوعاتی که در دوره‌های آموزشی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر آموزش داده می‌شود شامل؛ سلامت روان و توانمند‌سازی روحی، مهارت‌های زندگی، ازدواج و تشکیل خانواده، خانواده و تحکیم مبانی زندگی مشترک، مهارت‌های تاب‌آوری و مداخله در بحران، آسیب‌های اجتماعی، روان‌شناسی سالمندی و سایر آموزش‌های مورد نیاز خانواده‌های شاهد و ایثارگر است.
مدیرکل بنیاد مرکزی افزود: این کلاس‌ها با هدف شناخت بیشتر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با رویکرد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و زیر نظر کارشناشان و مشاوران آموزش خانواده برگزار شده است.
انصاری‌فر مدیریت آسیب‌های اجتماعی را نیازمند عزم ملی و برنامه‌ریزی کلان و ورود تاثیرگذار مشاوران و کارشناسان خبره دانست و گفت: قدردان پیگیری‌های خوب مددکاران بنیاد در پیشبرد اهداف بنیاد هستیم و امیدواریم با تدوین و ارتقاء برنامه‌های پیشگیرانه و خانواده محور، شاهد نبودن مشکل در بین خانواده‌های این عزیزان باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342952