آیین رونمایی از پوستر رویداد بین المللی روح مقاومت برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۷
آیین رونمایی از پوستر رویداد بین المللی روح مقاومت، در دفتر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان برگزار شد.
آیین رونمایی از پوستر رویداد بین المللی روح مقاومت برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، این آیین دوشنبه ۲۳ تیرماه با حضور عطا ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان و حجت الاسلام احمد پهلوانی رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان برگزار شد.
ناوکی بابیان اینکه مساجد در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین جنگ نرم نقش بسزایی داشته‌اند، عنوان کرد: امروز نیز کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در اوج‌گیری و تثبیت دستاوردهای انقلاب نقش مؤثری دارند.
مدیرکل بنیاد هرمزگان ادامه داد: با توجه به شناختی که از کانون‌های فرهنگی هنری و برنامه‌های آنها داریم، بی‌شک از طریق برگزاری رویداد بین المللی روح مقاومت، با همت بیشتری در زمینه اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تلاش خواهند کرد.
ناوکی برنامه‌های ویژه ترویجی ایثار و شهادت نظیر «رویداد بین المللی روح مقاومت» و «سه‌شنبه‌های تکریم» ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد را برنامه‌های بسیار اثرگذار، با برکت و ارزشمند دانست و گفت: با هم افزایی بیشتر به دنبال خروجی مؤثری از این برنامه‌ها خواهیم بود.
وی با تأکید بر ضرورت بزرگداشت یاد و خاطره شهدا، افزود: شهدای ما از باارزش‌ترین سرمایه خود یعنی جانشان گذشتند و امید، آرامش، عزت، استقلال و محبوبیت برای نظام اسلامی به ارمغان آوردند.
ناوکی تصریح کرد: ایثارگران و حماسه آفرینان انقلاب اسلامی یک سرمایه معنوی برای جامعه محسوب می‌شوند و باید منویات و راه آنها در جامعه زنده نگه داشته شود.
در پایان این آیین حجت الاسلام احمد پهلوانی، رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان با اشاره به اجرای دو طرح مهم ملی و بین المللی توسط ستاد فهمای کشور در حوزه ایثار و شهادت، ابراز امیدواری کرد با تعامل و هم افزایی در سطح استان بتوانیم در راستای اجرای طرح های «سه شنبه تکریم» و «رویداد بین المللی روح مقاومت» موفق عمل کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 343290