ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷
مدیرکل بنیاد مرکزی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست، چرا که خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در طول دوران هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس حماسه‌آفرینی کردند.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر صبح امروز چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۹۹ در ملاقات با ایثارگران معزز، حضور در میز خدمت جهت رسیدگی به درخواست‌های جامعه ایثارگری را در راستای حفظ شأن و منزلت ایثارگران برشمرد و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست، چرا که خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در طول دوران هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس حماسه آفرینی کردند و امروز نیز در تمام صحنه‌های انقلاب حضوری موثر دارند.
وی تأکید کرد: امروز اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند الگوگیری از روحیه فداکارانه و ایثارگرانه این قشر عزیز هستیم.
مدیرکل بنیاد مرکزی تصریح کرد: تمام تلاش و تمرکز ما در بنیاد این است تا رویه‌های خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع را تقویت کرده و به حد مطلوب و انتظار ایثارگران معزز برسانیم.
وی افزود: در بحث دریافت خدمات شایسته، به حداقل رساندن مشکلات جامعه معزز ایثارگری و فراهم کردن موجبات رضایت حداکثری این عزیزان مورد توجه است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 343300