ایثارگران سرمایه‌‌های کشور هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۲
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد البرز بیان کرد: ایثارگران سرمایه‌‌های کشور هستند و تمام تلاش مجموعه بنیاد البرز بر این است سلامتی این عزیزان حفظ و در عین‌ حال خدمت مورد نظر نیز با حفظ کرامت و شأن آنان ارائه شود.
ایثارگران سرمایه‌‌های کشور هستند
 
به گزارش «ایثار»، بهزاد حق بیگی با تأکید بر اینکه حفظ سلامتی ایثارگران بیش از هر موضوع دیگری دارای اهمیت است، گفت: تمام کارکنان بنیاد البرز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دو صورت حضوری و غیرحضوری در حال ارائه خدمت به ایثارگران هستند.
وی تصریح کرد: کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در مرحله اول سعی دارند تا با ارائه خدمات غیرحضوری از مراجعه حضوری ایثارگران جلوگیری تا خدایی ناکرده سلامتی این عزیزان به خطر نیافتد و در صورت لزوم خدمات حضوری ارائه می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد البرز بیان کرد: خدمات حضوری به جامعه هدف با توجه به دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا با رعایت اصول بهداشتی ارائه می شود.
حق بیگی تأکید کرد: ایثارگران سرمایه‌‌های کشور هستند و تمام تلاش مجموعه بنیاد البرز بر این است سلامتی این عزیزان حفظ و در عین‌ حال خدمت مورد نظر نیز با حفظ کرامت و شأن آنان ارائه شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 343303