خانواده‌های معظم ایثارگران برکات نظام و انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه خانواده‌های مکرم شهدا و ایثارگران برکات نظام و انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: اینان با روحیه و ایمان خود پایه‌های انقلاب را مستحکم کردند.
خانواده‌های معظم ایثارگران برکات نظام و انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی به منظور پیگیری مشکل حقوقی ایثارگران چهارشنبه ۲۵ تیرماه در راستای پیگیری و رسیدگی سریع به مشکلات جامعه هدف و رفع دغدغه‌های ایثارگران با حجت الاسلام اکبری رییس کل دادگستری استان دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در این نشست گفت: خدمت به ایثارگران از ارزش معنوی بالایی برخوردار است و هر کسی که به این قشر بزرگوار خالصانه و صادقانه خدمت کند ضمن برخورداری از پاداش الهی در دنیا و آخرت، از شفاعت شهدای عزیز نیز بهره‌مند خواهد شد.
مظلومی با اشاره به اینکه خانواده‌های مکرم شهدا و ایثارگران برکات نظام و انقلاب هستند، اظهار داشت: اینان با روحیه و ایمان خود پایه‌های انقلاب را مستحکم کردند.
وی تصریح کرد: عملکرد همه مسئولان در قبال خدمت به ایثارگران به گونه‌ای باشد تا با رضایت ایثارگر توأم باشد که نمونه بارز این صفت ارزشمند و ارزنده را در دادگستری استان شاهد بودیم که جای بس خرسندی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: منزلت، شأنیت و قداست خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در تمامی جوانب باید حفظ شود و این مقوله در میان آحاد جامعه فرهنگ سازی شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 343306