خانواده‌های معظم شهدا با رزق حلال، فرزندانی انقلابی تربیت کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۷
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: خانواده‌های معظم شهدا با رزق حلال فرزندانی جهادی و انقلابی را تربیت و آنان را روانه دفاع از اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی کردند.
خانواده‌های معظم شهدا با رزق حلال، فرزندانی انقلابی تربیت کردند
 
به گزارش «ایثار»، در ارتباط تصویری که در سومین نشست از طرح ملی و مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرهنگ و ارشاد اسلامی تحت عنوان «سه‌شنبه های تکریم» با حضور مجازی «سید عباس صالحی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در منزل شهیدان والامقام «حاج حشمت، هاشم و حسن رضوان مدنی» از شهدای گرانقدر استان کرمانشاه برگزار شد، مدیرکل بنیاد کرمانشاه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از برکات خانواد‌ه‌های معظم شهدا و ایثارگر عنوان کرد.
حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری، ضمن قدردانی از فراهم شدن این فرصت، از برنامه «سه شنبه‌های تکریم» به عنوان راهکاری فرهنگی در راستای تجلیل از ایثارگران در این موقعیت حساس یاد کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه ادامه داد: خانواده شهدا با رزق حلال فرزندانی جهادی و انقلابی را تربیت و آنان را روانه دفاع از اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی کردند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: شهدا پرورش یافته پدران و مادرانی انقلابی، مومن و متقی هستند و لذا در مسیر دفاع از انقلاب از هر گونه فداکاری دریغ نکرده و حقیقتأ مایه افتخار نظام اسلامی هستند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با ارائه آماری از جامعه ایثارگری استان اظهار داشت: تعداد ۹۸۰۰ شهید، ۲۲ هزار جانباز، ۱۸۰۰ آزاده و ۱۳ هزار فرزند شهید نمادی از عزت، استقامت و پایداری مردم غیور استان کرمانشاه است.
حجت الاسلام عسگری سپس با اشاره به افتخار آفرینی شهدای والامقام این دیار در عملیات غرورآفرین مرصاد، اظهار داشت: طومار منافقین با رشادت‌های دلاور مردان این خطه درهم پیچیده شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 343309