آزادگان زبان گویای انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۰
مدیرکل بنیاد استان اردبیل گفت: آزادگان گرانقدر نورچشمان و زبان گویای نظام مقدس انقلاب اسلامی و مسئولان هستند.
آزادگان زبان گویای انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، یاسر شاهی در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامی‌داشت ۲۶ مرداد، سالروز بازگشت آزادگان به مهین اسلامی، گفت: آزادگان گرانقدر با مقاومت و پایداری خود در حصار دشمن درس عزت و آزادگی را برای ملت ایران هدیه دادند.
مدیرکل بنیاد استان اردبیل اظهار کرد: آزادگان گرانقدر نورچشمان و زبان گویای نظام مقدس انقلاب اسلامی و مسئولان هستند.
وی با بیان اینکه استان اردبیل ۶۷۰ آزاده سرفراز دارد، بیان کرد: آزادگان عزیز زندگی پرفراز و نشیبی را تجربه کرده‌اند و تجلیل از آنان و رسیدگی به مشکلات‌شان کم‌ترین کاری است که برای آنان در قبال آن همه ایثار و از خود گذشتگی‌شان می‌توان انجام داد.
شاهی از برگزاری مراسم تجلیل از آزادگان شاغل و بازنشسته دستگاه‌های اجرایی خبر داد و افزود: هم‌زمان با سالروز بازگشت آزادگان به کشور، برنامه‌های مختلفی توسط بنیاد در سطح استان برگزار می‌شود، که دیدار با خانواده‌های آزادگان، دیدار با ائمه جمعه و دعوت از ایثارگران برای سخنرانی در مراسم صبحگاه مشترک و برنامه‌های صدا و سیما از جمله این برنامه‌ها است.
وی فضاسازی و انجام تبلیغات محیطی را یکی از راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه خواند و عنوان کرد: به‌دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری برخی از جشن‌ها و شب‌های خاطره در سالروز بازگشت آزادگان عزیز به میهن اسلامی محدود شده است، ولی با انجام تبلیغات گسترده محیطی این روز گرامی داشته می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 344877