مهم‌ترین راهکار در افزایش بازده کاری بنیاد، نظارت است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در چهارمین نشست ستاد شاهد استان گفت: نظارت مهم‌ترین راهکاری است که می‌تواند در افزایش بازده کاری در سازمان تأثیرگذار بوده و در مقابل از کندی و کاستی در امور اجرایی نیز جلوگیری کند.
مهم‌ترین راهکار در افزایش بازده کاری بنیاد، نظارت است
 
به گزارش«ایثار»، حجت‌الاسلام هادی عسگری در چهارمین نشست ستاد شاهد استان کرمانشاه در سال جاری که با هدف انتصاب تعدادی از مدیران مدارس شاهد و با حضور معاونان و کارشناسان حوزه ستاد شاهد برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات اعضای ستاد شاهد استان، نظام‌مند کردن پیشنهادها و راهکارهای اجرایی، تسریع در انجام و تشکیل بانک اطلاعاتی در زمینه‌های آموزشی را خواستار شد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه اضافه کرد: به‌کارگیری کادر مجرب آموزشی در مدارس شاهد استان، از جمله مهم‌ترین مأموریت‌های ستاد شاهد استان است و تحقیقاً در تأمین اولیای آموزشی این مدارس اولویت با عزیزان ایثارگر است که باید برای تصدی پست‌های موجود معرفی شوند.
حجت‌الاسلام عسگری با اشاره به برنامه اجرایی جانشین پروری در سطح ادارات استان اظهار کرد: نظارت مهم‌ترین راهکاری است که می‌تواند در افزایش بازده کاری در سازمان تأثیرگذار بوده و در مقابل از کندی و کاستی در امور اجرایی نیز جلوگیری کند.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 345055