اجرایی‌شدن تفاهم‌نامه فی‌مابین بنیاد و دانشگاه آزاد واحد تبریز
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۱
تفاهم‌نامه مشارکت و همکاری فی‌مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز باهدف بهره‌گیری از توانمندی‌های این دو نهاد علمی، آموزشی و فرهنگی به مرحله اجرا در آمد.
اجرایی‌شدن تفاهم‌نامه فی‌مابین بنیاد و دانشگاه آزاد واحد تبریز
 
به گزارش «ایثار»، تفاهم‌نامه مشارکت و همکاری فی‌مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، باهدف بهره‌گیری از توانمندی‌های علمی، آموزشی، فرهنگی، اجتماعی، هنری، تحقیقاتی و پژوهشی به مرحله اجرا درآمد.
عباس پورحسن، در نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز انعقاد و اجرای این تفاهم‌نامه را در افزایش تعامل و همکاری متقابل دانشگاه و بنیاد بسیار مهم و ضروری خواند.
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت‌های موجود، کمک به ساماندهی و توسعه همکاری‌های علمی و آموزشی مربوط به ایثارگران و ارتقای دانش آنان در عرصه علمی و فرهنگی از مفاد مهم این تفاهم‌نامه است، افزود: ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت و پاسداشت حرمت جامعه ایثارگری وظیفه تمام مسئولان است.
پورحسن در ادامه تصریح کرد: امید داریم اجرای دقیق این تفاهم‌نامه ظرفیت‌ها و فرصت‌های بیشتری برای همکاری‌های بیش‌ازپیش در اختیار این دو نهاد علمی، آموزشی و فرهنگی قرار بدهد.
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 345057