امنیت امروز کشور مرهون مجاهدت‌های شهدا و آزادگان است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان گفت: شهدا، ایثارگران و آزادگان با استقامت در راه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب بزرگ‌ترین درس را به ملت‌های آزاده دادند و امنیت امروز کشور مرهون مجاهدت‌های دیروز آن‌ها است.
امنیت امروز کشور مرهون مجاهدت‌های شهدا و آزادگان است
 
به گزارش «ایثار»، رضا نجفی در آستانه سالروز ورود نخستین گروه از آزادگان هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی ایران در دیدار با آزادگان سرافراز «جلیل امانی»، «محمد ناصر قادریان»، «عبدالله فتاحی» و «عبدالحمید امانی» و تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا در روستاهای «بله»، «جر»، «تموغه» و «کندولان» از توابع شهرستان سقز، ضمن قدردانی از استقامت آزادگان و خانواده‌های شهدا، از آنان به‌عنوان الگوی صبر و بردباری یاد کرد و گفت: در جامعه امروزی نیز نیروهای ارزشی و ایثارگری می‌توانند همانند زمان دفاع مقدس در تمام زمینه‌های دینی و اجتماعی پیش‌قدم باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان اضافه کرد: آزادگان زیر شکنجه‌های حقوق بشری صدام و ارباب جنایتکارش آمریکا با استقامت مثال‌زدنی خود چهره نیرنگ و فریب مدعیان بشریت را به دنیا اثبات کردند.
وی خاطرنشان کرد: به‌حق باید گفت آزادگان سرفراز ما بهشتیان روی زمین و خانواده‌های معظم شهدا نماد صبر و برباری هستند که خداوند متعال به یمن وجود این عزیزان و شهدای گلگون‌کفن اقتدار را به ملت بزرگ ایران عطا فرموده است.
نجفی در ادامه گفت: آزادگان کسانی هستند که با اخلاص و ایمان حقیقی و باوجود شکنجه‌های فراوان جسمی و روحی دست از اهداف راستین خود برنداشتند و امروز همه ما امنیت و آسایش خود در این مرزوبوم را مدیون جانفشانی‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان می‌دانیم.
وی تصریح کرد: رزمندگان، دلاورمردان و شهدا سال‌ها رنج رژیم بعثی عراق را به جان خریدند و در نهایت برای ملت ایران اسلامی آزادگی و عزت را به ارمغان آوردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان عنوان کرد: شهدا، ایثارگران و آزادگان، انسان‌های بزرگی هستند که با استقامت در راه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب، بزرگ‌ترین درس را به ملت‌های آزاده دادند و امنیت امروز کشور مرهون مجاهدت‌های دیروز آن‌ها است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 345088