زندگی اسرا یک ستاره راهنما در دوران سخت است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۵
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران در نشست شورای معاونین گفت: دوران اسارت تجربه‌ ای دشوار و در عین حال امتحانی بزرگ بود که همین امر سبب شده تا زندگی این عزیزان به‌عنوان یک ستاره راهنما در دوران سخت تبدیل شود.
زندگی اسرا یک ستاره راهنما در دوران سخت است
 
به گزارش «ایثار»، عبداله مرتضوی صبح امروز شنبه ۱۱ مردادماه در نشست شورای معاونین، ضمن ارج نهادن به فداکاری آزادگان و جانبازان سرافزار، عنوان کرد: امروز پس از گذشت ۴۰ سال از جنگ تحمیلی و به اسارت درآمدن تعدادی از جانبازان و آزادگان سرافراز باید این حماسه و سرود پیروزی و ترنم نشاط انقلابی را در جوانان استمرار ببخشیم.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران در ابتدای این نشست با گرامی‌داشت دهه ولایت و همچنین سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، گفت: دوران اسارت تجربه‌ای دشوار و در عین حال امتحانی بزرگ بود، که همین امر سبب شد تا زندگی این عزیزان به‌عنوان یک ستاره راهنما در دوران سخت تبدیل شود.
مرتضوی عنوان کرد: این امنیت، پیروزی، وحدت و انسجام، سرانجام کشوری است که مقتدرانه در مقابل دشمن ایستادگی کرد و یک وجب از خاک خود را نداد و پیروزمندانه از جنگ خارج شد. امروز دشمنان پس از گذشت سال‌ها از دوران جنگ اذعان می‌کنند که ایران توانست با پیروزی و اقتدار از جنگ خارج شود.
وی در ادامه با اشاره به آمار آزادگان در شهرستان‌های استان تهران، افزود: خوشبختانه با رصدی که درخصوص وضعیت آزادگان صورت گرفته است، الحمدلله مشکل خاصی وجود ندارد و اتفاقاً تعدادی از آزادگان ما در حوزه اشتغال پایدار نیز به‌عنوان کارآفرین موفق مشغول کار هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 345094