تسهیل ارائه خدمت به ایثارگران از اهداف ملاقات عمومی است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۰
کد مطلب : ۳۵۷۱۱۳
مدیرکل بنیاد استان ایلام با اشاره به اینکه تسهیل ارائه خدمت به ایثارگران، از اهداف ملاقات عمومی است، گفت: ملاقات عمومی جامعه هدف با مسئولان روند خدمت‌رسانی را تسهیل می‌کند.
تسهیل ارائه خدمت به ایثارگران از اهداف ملاقات عمومی است
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده در راستای تکریم ارباب رجوع، حقوق شهروندی و رسیدگی به مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری شهرستان ایلام، چهارشنبه ۷ آبان‌ماه در بنیاد این شهرستان حضور یافت و با جامعه ایثارگری این شهرستان ملاقات و دستورات لازم را برای رفع مشکل آنان به معاونان و مدیران واحدهای مربوطه صادر کرد.
مدیرکل بنیاد استان ایلام با اشاره به اینکه روان‌سازی ارائه خدمت به ایثارگران از اهداف ملاقات عمومی است، افزود: ملاقات عمومی جامعه هدف با مسئولان، روند خدمت‌رسانی را تسهیل و به فرآیند رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات جامعه هدف شتاب می‌بخشد.
وی گفت: از بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان یک نهاد انقلابی تاثیرگذار یاد می‌شود که به بهترین قشر جامعه خدمت می‌کند، از این‌رو همواره از این نهاد انتظار می‌رود که دستورالعمل‌های حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع را به بهترین نحو اجرا کند.
تولیده با تاکید بر رعایت اصول تکریم ایثارگران، تصریح کرد: نوع رفتار و نحوه برخورد ما نسبت به ايثارگران بايد محترمانه و در شأن و جايگاه اين عزيزان باشد و به‌گونه‌ای خدمت كنيم كه ايثارگر هيچ دغدغه و نگرانی نداشته باشد.
انتهای پیام/