​سفر معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز به ارومیه

تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۶
کد مطلب : ۲۹۴۴۴۴
عصر دیروز جمعی از مدیران و معاونین بنیاد شهید وامورایثاررگران کشور برای حضور در یادواره قربانیان بمباران شیمیایی سردشت با استقبال مدیر کل و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی وارد ارومیه شدند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی ؛ جمعی از  معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز با استقبال مهدی فعال مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و دیگر مسئولین در بدو ورود به ارومیه با حضور در مزار شهدای ارومیه به مقام شامخ شهدای دوران دفاع مقدس ادای احترام کردند.
 
از جمله مهمترین  اهداف سفر مسئولین به آذربایجان غربی حضور در بزرگداشت یاد و خاطره قربانیان بمباران شیمیایی سردشت که فاجعه آن توسط صدام و با هدایت آمریکایی‌ها اتفاق افتاده است.
 
گفتنی است دکتر عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر رحیم نریمانی مدیرکل جدید اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر سجاد قاسمی رئیس حراست  بنیاد شهید و امور ایثارگران، عادل مهری مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به عنوان میهمان یادواره قربانیان بمباران شیمیایی سردشت به آذربایجان غربی سفر کرده اند و همزمان با هفتم تیرماه جاری در این آئین حضور می‌یابد.
 
سی و دومین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بمباران شیمیایی با حضور جمعي از خانواده شهدا و ايثارگران روز جمعه (7 تیر) در سالن مصدومین شیمیایی سردشت برگزار مي شود.