​یادواره آبروی محله شهرستان خوی برگزار شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۹
کد مطلب : ۳۰۰۹۹۵
یادواره «سردار شهید ابوالفضل حسنلو» و گرامیداشت 43 شهید سرافراز منطقه ربط با عنوان«آبروی محله» خوی برگزار شد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی ؛ یادواره «سردار شهید ابوالفضل حسنلو» و گرامیداشت 43 شهید سرافراز منطقه ربط با عنوان«آبروی محله» به همت سپاه پاسداران و بنیاد شهید و امور ایثارگران خوی با حضور امید رفعت خواه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بهمراه مسئولین این اداره و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.
 
 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در آموزشگاه مالک اشتر استان آذربایجان غربی با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا، کمترین ادای حقی است که ما به شهدا داریم، گفت: برگزاری یادواره شهدا، صدای بیدارگری است که ما را از خواب غفلت بیدار می کند تا به مسئولیت هایمان در قبال کشور و انقلابمان هوشیارتر عمل کنیم.
 
ستار زاده برگزاری یادواره شهدا «آبروی محله» یکی از با ارزش‌ترین و تأثیرگذارترین فعالیت‌های فرهنگی است و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بدین معناست که راه و اهداف شهدا را خوب بشناسیم و آنرا ادامه دهیم.
 
وی بر ضرورت تبیین و فرهنگ سازی بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و افزود: انچه امروز باید در جامعه بسط داده شود همین فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت طلبی است چرا که دشمن از روحیه عاشورایی و شهادت طلبی جوانان انقلابی و متعهد ما هراس دارد.
در خاتمه برنامه فتح اله نوه سی از همرزمان« شهید معظم سردار شهید ابوالفضل حسنلو»  از دوران کودکی تا شهادت این شهید برگوار خاطراتی بیان نمود.