بهره مندی بانوان ایثارگر سبزواری از کلاس آموزش خانواده

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷
کد مطلب : ۳۰۱۲۲۴
کلاس های آموزش خانواده ویژه بانوان ایثارگر سبزواری با محوریت دین و نقش خانواده در تربیت فرزندان برگزار شد.
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، کلاس آموزش خانواده ویژه بانوان ایثارگر شهرستان سبزوار در سه روز متوالی 19 و 20 و 22 مرداد ماه با محوریت دین و نقش خانواده در تربیت فرزندان در سالن جلسات این بنیاد برگزار شد.
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به تأثیرات نهاد خانواده بر تعلیم و تربیت مذهبی فرزندان گفت: رفتار محبت‏ آمیز والدین در محیط خانواده نسبت به تربیت فرزندان و پرورش روحی و عاطفی آنان نقش بسیار مهمی دارد لذا توجه به آموزه های علمی و اسلامی فرزندان بسیار مهم است.
حجت الاسلام مسلم فروزان نیا با اشاره به اینکه باورها و احساسات دینی مهم‏ترین نکته‏ ای است که توجه ما را به رابطه دین و خانواده جلب می‏ کند، افزود: خانواده ای که مبتنی بر بنیان های سالم و محیط صمیمی و منظم خانواده شکل گرفته باشد در تقویت این رابطه می تواند بسیار موثر عمل کند.
حجت الاسلام فروزان نیا با بیان اینکه در تعلیم و تربیت اسلامی تربیت انسان کامل با بهره‌گیری از معارف دینی امکان‌پذیر است، اظهار داشت: موفقیت نظام‌های آموزشی، مستلزم توجه به آموزه‌های دینی  و تعلیم و تربیت اسلامی است و علوم تربیتی با معارف اسلامی بعنوان بنیان های یک خانواده اسلامی به فرزندان معرفی شوند.
در این جلسه آموزش خانواده  به  سوالات همسران شاهد و ایثارگر پاسخ داده شد.
 گفتنی است شهرستان سبزوار که در 230 کلیومتری مشهد قرار دارد 947 شهيد، 3156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام اسلامي کرده است.
انتهای پیام/