به مناسبت هفته بسیج

عطر افشانی گلزار شهدای سبزوار برگزار شد + گزارش تصویری

تاریخ انتشارشنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸
کد مطلب : ۳۱۶۲۰۱
عطر افشانی گلزار شهدا با حضور خانواده های شهدا و ایثارگران در سبزوار برگزار شد.
به گزارش ایثار و احد خراسان رضوی، به مناسبت هفته بسیج، پنجشنبه 30آبان  مراسم  عطرافشانی گلزار شهدا با حضور با شکوه آحاد مردم به ویژه جامعه ایثارگری  و جمعی از مسئولان در گلزار شهدای سبزوار برگزار شد.
در این مراسم  رئیس عقیدتی و سیاسی نیروی مقاومت بسیج  سبزوار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدای بسیجی  در هشت سال دفاع مقدس با خودگذشتگی و ایثار خود  مانع از ورود بیگانگان به خاک این سرزمین شدند.
حجت الاسلام علی خداشاهی با اشاره به اینکه شهدای بسیجی با  داشتن ایمانی قوی، عشق به خدا و ملت خود  از روی اختیار به جبهه های حق علیه باطل شتافتند، افزود: تجلیل از خانواده های شهدا وظیفه اصلی مسئولان است و هرکسی به آرمان شهدا و ایثارگران توهین کنید در حقیقت به کشور خود خیانت کرده است.
حجت الاسلام خداشاهی با تأکید بر زنده نگهداشتن یاد شهدا گفت: باید در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره‌ شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش فراوانی کرد  چرا که نسل امروز شهدا را ندیده اند و ما موظف  هستیم با اجرای برنامه های مختلف ایمان و ایثارگری آنها را که تا پای جان بر که عهد و اعتقادات خود ایستادند و سر تسلیم فرود نیاوردند به جوانان نشان دهیم.
رئیس عقیدتی و سیاسی نیروی مقاومت بسیج سبزوار از شهیدان بعنوان مدافعان راستین انقلاب که با  نثار خون خود ایران اسلامی را بیمه کردند و باعث عزت و قدرت ایران اسلامی در دنیا شدند، یاد کرد.
شهرستان سبزوار با تقدیم 500 شهید بسیجی در دوران دفاع مقدس نقش مهمی در آرامش و امنیت ایران اسلامی ایفا کرد.
انتهای پیام/
سید جلال کرابی خبرنگار ایثار رضوی در سبزوار

برای دریافت آخرین اخبار بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار در کانال ایثار سبزوار عضو شوید.