رئیس بنیاد سبزوار از ایثارگران تجلیل کرد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳
کد مطلب : ۳۲۱۸۳۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار با حضور در منزل خانواده شهداو ایثارگران از فداکاری این قشر عزیز قدردانی کرد.
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سبزوار سه شنبه دهم دی با خانواده های شهیدان مهدی قزازانی، احمد ارغیانی و جانباز 70 درصد احمد علیکی دیدار و گفت وگو کرد.
در این دیدار مهدی محتشم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: خانواده‌ها جانبازان و ایثارگران میراثی گرانبها و الگوی برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار با این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
وی اضافه کرد: حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم ایثارگران مهمترین کار هر ایرانی است که می‌تواند در برابر این  حماسه‌ها ی بزرگ و بیادماندنی از خود خلق کنند.
محتشم شهادت را از مقدس ترین مفاهیم معارف الهی عنوان کرد و اظهار داشت: شهادت و ایثار را می توان اوج کمال انسان دانست، آنجای که انسان تمام هستی خود را یکجا در راه تحقق آرمان های پاک، نثار معبودش می کند.
شهیدان قزازانی و ارغیانی به ترتیب در سالهای 1341 و  1338 در شهرستان سبزوار و روستای صفی آباد متولد و در سالهای 1365 در عملیات کربلای 5 منطقه شلمچه و در سال 1361 در منطقه جنوب شهر سوسنگرد به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
گلزار شهدای سبزوار میزبان ​پیکر شهید قزازانی و گلزارشهدای روستای صفی آباد میزبان شهید ارغیانی است و همچنین جانباز 70درصد علیکی متولد 1351، در سال 1376 در منطقه تربت حیدریه به مقام جانبازی نائل شد.
انتهام پیام/
سید جلال کرابی خبرنگار ایثار رضوی در سبزوار

برای دریافت آخرین اخبار بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار در کانال ایثار سبزوار عضو شوید.