مدیرکل بنیاد استان:

کارگران طبقه ارزشمند جامعه هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴
کد مطلب : ۳۳۵۵۴۵
مدیرکل بنیاد استان در مراسم تجلیل از کارگران شاغل در بنیاد استان بیان داشت: کارگران طبقه ارزشمند جامعه هستند که دلسوزانه و صادقانه در راه پیشبرد ارتقاء اهداف جامعه گام بر می دارند.
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت هفته کار و کارگر و با حضور مدیرکل بنیاد استان و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، از کارگران شرکتی شاغل در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
مدیر کل بنیاد استان در این مراسم با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و نیز هفته کار و کارگر اظهار داشت: کارگران طبقه ارزشمند جامعه هستند که دلسوزانه و صادقانه در راه پیشبرد ارتقاء اهداف جامعه گام بر می دارند.
عباس پالاش حیات حقیقی یک ملت را مدیون کارگران و تلاش های آنان دانست و افزود: با توجه به اهمیت جایگاه کارگران در عرصه اقتصاد و تولید، این قشر از جامعه می‌توانند نقش بسزایی در تحقق اهداف جهش تولید داشته باشند.
غلامی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی هم ضمن تقدیر از تلاش کارگران شاغل در بنیاد بیان داشت:  دین مقدس اسلام ارزش و منزلت خاصی برای کار و کارگر قائل شده و رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری نیز بارها به شان کارگر تاکیده کرده و پیشرفت کشور را مرهون کار و کارگر دانسته اند.
در پایان این مراسم از 28 کارگر شرکتی شاغل در اداره کل بنیاد استان سیستان و بلوچستان تقدیر و تجلیل شد.
انتهای خبر/
تنظیم: مهدیه معظمی