کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

استاندار سیستان و بلوچستان:

خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از اسناد ارزشمند و ماندگار این انقلاب هستند

15 تير 1399 ساعت 8:10

استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم تجلیل از خانواده های معظم شهدای مبارزه با مواد مخدر گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از اسناد ارزشمند و ماندگار این انقلاب هستند که عزت و سربلندی را برای نظام به ارمغان آوردند.


به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، عصر روز گذشته، شنبه 14 تیرماه با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و مدیرکل بنیاد استان، از 7 خانواده معظم شهدای مبارزه با مواد مخدر در محل سالن کنفرانس اداره کل بنیاد استان تجلیل و تقدیر شد.
احمد علی موهبتی در این مراسم اظهار داشت: همه مسؤولان مدیون خون شهدا هستند و امیدواریم فرهنگ دیدار با خانواده شهدا و استمداد جویی از آنان در میان همه نهاد‌ها و اقشار جا بیفتد.
استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: هر آنچه از امنیت، آسایش، رفاه اجتماعی و آسودگی در جامعه داریم به برکت خون شهدا و رهنمودهای امام امت است که این دستاوردهای عظیم برای ایران اسلامی عزت، افتخار، سربلندی، دستیابی به دانش هسته‌ای، پیشرفت‌های علمی و فرهنگی و پیشرفت‌های نظامی و سیاسی زیادی را به ارمغان آورده است.
وی خانواده های شهدا را گوهر گرانبهای جامعه خواند و افزود: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از اسناد ارزشمند و ماندگار این انقلاب هستند که عزت و سربلندی را برای نظام به ارمغان آوردند.
مدیرکل بنیاد هم در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با مواد مخدر و تجلیل از خانواده شهدای عالی‌قدر این عرصه عنوان کرد: قدردانی و جبران ایثارگری‌های خانواده‌های معزز شهدا به‌ویژه شهدای مبارزه با مواد مخدر از اولویت‌های بنیاد است و از همه ظرفیت‌های این سازمان برای گره‌گشایی و نیز همراهی توأم با قدردانی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران استفاده خواهد شد.
عباس پالاش شهدای مبارزه با مواد مخدر را شهدای حفظ سلامت جامعه دانست و تصریح کرد: یکی از توطئه‌های دشمنان اشاعه اعتیاد و بروز آسیب در جامعه است که آنها بیشتر نسل جوان را هدف قرار داده‌اند.
وی، جوانمردی، شجاعت و رشادت شهیدان را الگوی مناسب برای نسل جوان دانست و تاکید کرد: این شهدا با آموزه‌های قرآنی و ائمه اطهار(ع) تربیت شده‌اند که الگو پذیری از شهیدان می‌تواند جامعه را در مقابل توطئه‌ها مصون نگه دارد.
انتهای خبر/
تنظیم: مهدیه معظمی


کد مطلب: 341976

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/gallery/341976/1/خانواده-های-معظم-شهدا-ایثارگران-اسناد-ارزشمند-ماندگار-این-انقلاب-هستند

ايثار
  http://www.isaar.ir