پیام مدیرکل بنیاد استان به مناسبت هفته دفاع مقدس

تاریخ انتشارشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۲
کد مطلب : ۳۰۷۱۴۲
مدیرکل بنیاد استان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و لزوم گرامیداشت این هفته و بزرگداشت یاد و نام شهدا و ایثارگران پيامي صادر کرد.
پیام مدیرکل بنیاد استان به مناسبت هفته دفاع مقدس
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس پيامي به شرح ذیل صادر کرد.
بسمه تعالي

هفته دفاع مقدس خوانش دوباره همه مجاهداتها و رشادتهاي مردان و زنان غيوري است که با اراده اي سترگ عليه تجاوز و تعدي به ميهن اسلامي به مقابله ايستادند.

این هفته یکی از بارزترین نقاط عطف تاریخ سیاسی کشور و تبلور رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های فرزندان برومند این مرز و بوم و سالروز پاسداری از ارزش‌ها در راستای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است که وحدت، ایثار و تمسک به دستورات الهی از مهم‌ترین برکات آن است.


رادمردي و پايمردي بي مثال رزمندگان اسلام حکايت غرور، افتخار و رسيدن به اوج قله هاي استقلال و استکبارستيزي است که در سايه رهنمودهاي پدرانه امام خميني (ره)، حفظ کيان ايران اسلامي برابر زورگويان و ستمگران را رقم زد.

بزرگداشت شهيدان، جانبازان، آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نشان از صبغه بي مثال هويت ايراني و اسلامي دارد و سمبل استقامت و شهادت به تاسي از سيد و سالار شهيدان امام حسين(ع) و تحقق شعار هيهات منا الذله است.

بر همگان مسلم است که اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های داخلی و جهانی با تکیه بر ایثارگری‌ها و دلاوری های بزرگمردانی حاصل شده که در طول 8 سال دفاع مقدس مخلصانه در صف مقدم جبهه های حق علیه باطل از هیچ گونه فداکاری دریغ ننمودند و امروز نیز در هجمه دشمنان ناجوانمردی که غیرمستقیم و با اعمال تحریم ها و فشارهای سیاسی و اقتصادی با ملت مظلوم ایران عناد می ورزند، چونان کوهی استوار پشتوانه محکمی برای ولایت فقیه و امت مسلمان محسوب می‌شوند.

بر همین اساس جهاد امروز شما ملت ایران تلاش در رسیدن به قله های رفیع علم و معرفت است و ما نیز با حفظ یاد و حرمت این عزیزان وظیفه داریم راه پرافتخار آنان را به گونه ای دیگر ادامه داده و به تعهدی که نسبت به میهن و جامعه اسلامی خود داریم عمل نماییم.

اینجانب ضمن بزرگداشت این هفته، یاد تمامی شهدا را گرامی و به مقام ایثار و ایثارگران ادای احترام می نمایم.

انتهای پیام/