کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران:

دفاع مقدس نمایش مجموعه‌ای از عظمت‌های یک ملت است

10 مهر 1393 ساعت 12:30

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي، امروز (پنجشنبه) با صدور پيامي به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجليل از شهيدان و ايثارگران، تأکید کردند: دفاع هشت‌ساله‌ی ملت ایران مجموعه‌ی در هم تنیده ئی از عظمت‌های یک ملت، و شهید و شهادت آن نگین درخشانی است که در این مجموعه‌ی شگفت‌آور، برجسته‌تر از هر پدیده‌ی دیگر به چشم می‌آید.


به گزارش "ایثار" متن اين پيام كه همزمان با مراسم غبارروبی، عطرافشانى و گل‌باران مزار شهيدان در سراسر كشور از سوي حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی محلاتی نماينده ولی‌فقیه در بنياد شهيد و امور ايثارگران در گلزار شهداي بهشت‌زهرای تهران قرائت شد؛ به اين شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

دفاع هشت‌ساله‌ی ملت ایران مجموعه‌ی درهم ‌تنیده ئی از عظمت‌ها و جلوه‌های جلال و جمالی است که یک ملت می‌تواند در نمایشگاه زندگی تاریخی خود به نمایش بگذارد. ولی شهید و شهادت، آن نگین درخشان و خیره کننده ئی است که در این مجموعه‌ی شگفت‌آور، برجسته‌تر و گران‌بهاتر از هر پدیده‌ی دیگر به چشم می‌آید. این برجستگی، محصول فداکاری مخلصانه‌ی انسانی است که خود و همه‌ی شئون حیات مادی را در برابر رضای الهی نادیده انگاشته و همه‌چیز را نثار این راه پرافتخار کرده است.

خانواده‌های شهیدان؛ پدران، مادران، همسران، فرزندان و دیگر دلبستگان شهید نیز هر یک سهمی از این افتخار و عزت معنوی را بدست آورده‌اند.

سلام خدا و فرشتگان و بندگان صالح بر این برجستگان جوامع بشری باد.

سیّدعلی خامنه ای


کد مطلب: 100000

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/100000/دفاع-مقدس-نمایش-مجموعه-ای-عظمت-های-یک-ملت

ايثار
  http://www.isaar.ir