گذری بر خون نوشت شهید مسعود صادقی

تاریخ انتشارپنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۵
کد مطلب : ۱۲۱۷۱۷
ما اطاعت امر خدا ميكنيم هركس هرچه ميخواهد بگويد
شهید مسعود صادقی
شهید مسعود صادقی
بسم الله الرحمن الرحيم
ولا تحسبن الذين قتلو في سبيل ا... امواتاٌبل احيا ء عند ربهم يرزقون 
با درود  وسلام به منجي عالم بشريت حضرت امام زمان مهدي (عج)د و نايب بر حقش امام خميني بت شكن و با سلام و درود به شهيدان به خون خفته كه با خونشان اسلام را تقويت كردند . ما بايد خودمان را طوري تربيت كنيم كه راضي باشيم به آنچه خداي تبارك و تعالي به ما عطا كند . بلا باشد خوب است وواقيعت هم همين است . گاهي وقتها بلا براي انسان نعمت است گاهي وقتها نعمت بلاست خداي تبارك و تعالي ميخواهد مردم را تربيت كند كساني كه به او متوجه ميشود تربيتي گاهي به اين است كه نعمت برايشان بدهد آنوقتي كه فشار مي آيد رو حها پرواز مي كند به عالم ديگر، در فشار هاست كه اينطور ميشود بنابراين ما يك چنين ملتي ميخواهيم كه بحمداله خود ملت اين چنين است كه فشارها برايشان اشكالي ندارد. تكليف ما اين است كه در مقابل ظلم و ستم بايستيم و اين كسي كه تعدي به ما كرده است تو دهني محكمي بزنيم و تا اين قضيه را دنيا قبول نكند اين جنگ  هست و جنگ هم از طرف آنهاست نه از طرف ما ،بنابراين ما بايد استقامت كنيم آن چيزي كه نگراني پيامبر هست كه مبادا ملتش استقامت نكنند و اين امر خدا را اطاعت نكنند.
بايد ما كاري بكنيم كه نگذاريم اين نگراني در حق ما ثابت بشود مادامي كه آنها مشغول اين كارها و مفسده جوئي هستند ما هم بايد دفاع كنيم يعني ما اطاعت امر خدا را ميكنيم هركس هم هرچه ميخواهد بگويد (امام خميني )
 اينجانب مسعود صادقي ، اهل ازنا فرزند نبي صادقي ، چند كلامي را بعنوان وصيت بروی كاغذ  می آورم پدر عزيزم و بزرگوارم امیدوارم بخداوند تعالي كه مراحلال كنيد شاید باعث رنج و آزار شما مي شدم و از اوامر شما بعضي مواقع سر پيچي ميكردم واقعاٌ پشيمان و سر افكنده ام ولی  شما  فرزند ي تربيت كرده اي كه در راه خداوند بجنگ با مخالفان دين اسلام رفته است هرچه كه من خود را لايق چنين درجه اي نمي بينم ولي توكل بخداوند دارم كه خدا از من راضي شود و تمام كناهان مرا بيامرزد انشاءالله كه مرا ببخشيد.  مادر جان سلام مرا با گرمي جواب ده و افتخار كن كه چنين فرزندي را در راه خدا از دست داده اي بدن من امانتي بود و اين امانت را سالم تحويل خالقش دادي مادر عزيزم در مرگ من صبر پيشه كن و گريه زاري نكن چون منافقين شاد خواهند شد البته مي دانم كه شما خيلي صبور هستيد و توكل بر خدا خواهي داشت اين رااز اين نظر گفتم چون هرچه باشد قلب مادر حساس تر است و مادر بخاطر آن همه رنج و مشقتهاي كه براي من كشيده اي مرا عفو كن تا راحت تر در محضر خدا بايستم . برادران و خواهران عزيزم شما هم بايد راه شهيدان را ادامه دهيد و تمام كارهايتان براي خداوند عزوجل خالص گردانيد و در مقابل منافقين باستيد و و مشت محكم بر دهانشان بزنيد و پشت جبهه را خالي نگذاريد نماز را تا حد امكان در وقت معين شده اش  بخوانيد كه شما را بخدا نزد يكتر خواهد كرد سخني هم با برادران محصل و هم كلاس دارم كه فقط به عنوان تذكر است كه انشااله به آن عمل ميكنند گرچه شما در جبهه نيستيد اما به گفته امام مدرسه هم سنگرو هم جبهه جنگ  است پس باید از آنم حفاظت کنید و فقط با درس خواندن و درك آن و همگام با آن مسائل سياسي و عبادي و اجتماعي هم توجه كرد و به ياد خدا بودن است كه ميتوان آنرا حفظ كرد البته اين بنده حقير خدا اين را نمي بايستي بگويم در راه كسب علم كوشا باشيد چون خود من اين نكته را در آنجا کم توجه بودم ولي امكان دارد كه هر انساني مقداري خطاكار باشد وانسان جايزالخطا ست و من اين اشتباه را نمودم و انشاء ا.. كه شما از وارثين انبيا كه از نظر علم در حد بالائي بودند باشید در ضمن من در حدود يكسال و نيم شايد هم كمي بيشتر نماز قضا دارم كه اگر وقت كرديد بجا بياوريد .و نيز 4 ماه 13 روزه روزه قضا رفته كه بايد كفاره آن را بدهيد، دارم . ديگر صحبتي ندارم والسلام عليكم و رحمت ا.. و بركاته
(امام را دعا كنيد خيلي بسيار )
خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگه دار
5/12/1364  مسعود صادقي( پنجوین عراق)
محل شهادت ارتفاعات سلیمانیه عملیات والفجر 9