قابل توجه دانشجویان شاهد و ایثارگر؛

نتایج انتقال دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۶
کد مطلب : ۱۳۶۴۶۱
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای از اعلام نتايج نقل و انتقال دانشجويان جديدالورود دانشگاه آزاد اسلامي خبر داد.
نتایج انتقال دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
به گزارش «ایثار»، اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای اعلام کرد: نتايج نقل و انتقال دانشجويان جديدالورود دانشگاه آزاد اسلامي از شنبه، 11 مهر ماه 94 از طريق مراجعه به سايت http://www.azmoon.net و انتخاب گزينه «دريافت شماره دانشجويي ورودي هاي سال 1394» قابل مشاهده است.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: پس از ورود اطلاعات مورد نیاز در سامانه توسط دانشجوي واجد شرايط در انتهاي همان صفحه با عبارت قرمز رنگ عناوین شماره دانشجويي، نام محل دانشگاهي، عنوان رشته، عنوان مقطع تحصيلي مشاهد مي شود و چنانچه نام محل دانشگاهي ذكر شده طبق درخواست انتقال دانشجو به واحد دانشگاهي مقصد تغيير كرده باشد، دانشجو بايستي به واحد دانشگاهي مورد نظر مراجعه و ضمن ثبت نام در آن واحد ادامه تحصيل دهد.
در اين اطلاعیه آمده است: این فرآيند تا زمان حذف و اضافه ادامه خواهد داشت؛ همچنین در اين دوره از نقل و انتقال به دليل محدويت زماني به هيچ يك از درخواست هاي مبتني بر تغيير رشته و تغيير گرايش ترتیب اثر داده نمی شود.
انتهای پیام/