>> انتصاب ابوالحسن منصوری به سمت ریاست بنیاد شهرستان خدابنده | ايثار

انتصاب ابوالحسن منصوری به سمت ریاست بنیاد شهرستان خدابنده

تاریخ انتشاردوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۵
کد مطلب : ۱۴۲۵۰۷
ابوالحسن منصوری با حکم نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به سمت ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خدابنده منصوب شد.
انتصاب ابوالحسن منصوری به سمت ریاست بنیاد شهرستان خدابنده
به گزارش ایثار واحد زنجان، متن حکم حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی شهیدی، به این شرح است:
جناب آقای ابوالحسن منصوری
باسلام
بنا به پیشنهاد مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، جناب عالی را به سمت ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خدابنده منصوب می نمایم.
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آن‌ها، پشتوانه‌های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشند.
خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام راحل (ره) خدمت به نبی اکرم (ص) است و به فرموده مقام معظم رهبری تکریم شهیدان تکریم ایثار و اخلاص است، تکریم دل‌های نورانی و جانهای لبریز از صفا و نورانیت است.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور، با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.
توفیق جنابعالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم.
سیدمحمدعلی شهیدی