تلاش برای ارتقاء سطح نخبگی تلاشی ارزشمند است

تاریخ انتشارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۲
کد مطلب : ۱۴۳۳۲۱
دکتر علی عباس کمری رییس مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر در دیدار با دو خانواده ایثارگر با اشاره به رشادت های شهدا و ایثارگران تلاش برای ارتقاء سطح نخبگی را تلاشی ارزشمند و اقدامی در راستای اعتلای کشور دانست و گفت : شهدا و ایثارگران با رشادت ها و حماسه های ماندگار خود زیباترین جلوه های ایثار را به نمایش گذاشتند و فرزندان آنها نیز با تلاش در راستای ارتقاء سطح دانش و معرفت در حقیقت راه روشن و هدف متعالی ایشان را دنبال می کنند .
تلاش برای ارتقاء سطح نخبگی تلاشی ارزشمند است
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی عصر امروز دکتر علی عباس کمری رییس مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر به دنبال سفر به استان خراسان شمالی با خانواده جانباز مظفرالدین رستمی و همچنین خانواده شهید نقدعلی باغچقی دیدار کرد .
 در این دیدارها که حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی نیز حضور داشت ، دکتر کمری با اشاره به رشادت های شهدا و ایثارگران تلاش برای ارتقاء سطح نخبگی را تلاشی ارزشمند و اقدامی در راستای اعتلای کشور دانست و گفت : شهدا و ایثارگران با رشادت ها و حماسه های ماندگار خود زیباترین جلوه های ایثار را به نمایش گذاشتند و فرزندان آنها نیز با تلاش در راستای ارتقاء سطح دانش و معرفت در حقیقت راه روشن و هدف متعالی ایشان را دنبال می کنند .
دکتر کمری در منزل جانباز رستمی تربیت فرزندان صالح و قرآن شناس و قرآن پژوه را از برجستگی های زندگی این جانباز برشمرد و گفت : انس با قرآن و زندگی بر اساس آموزه های قرآنی همواره مسیر رشد و پیشرفت را برای انسان فراهم می سازد .
وی در منزل شهید باغچقی نیز اهتمام فرزندان شهید برای انجام طرح های پژوهشی و تحقیقی  و همچنین ثبت اختراع و پیگیری آن تا تولید ثنعتی را بسیار ارزشمند خواند و گفت : باید این روحیه در فرزندان شهدا حفظ شود و برای ارتقاء آن تلاش گردد .
گفتنی است سه فرزند جانباز رستمی در حوزه قرآنی و دو فرزند شهید باغچقی در حوزه مقاله ، تالیف و ثبت اختراع از اعضای نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر خراسان شمالی می باشند .