مدیر کل آموزش بنیاد خبر داد:

مهلت 15 روزه دانشگاه آزاد برای انتقال و تغییررشته دانشجویان شاهد

تاریخ انتشارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۷
کد مطلب : ۱۴۴۰۶۰
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از مهلت 15 روزه دانشگاه آزاد اسلامی برای انتقال، مهمانی، تغییر رشته، گرایش یا انتقال توأم با تغییر رشته گرایش ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر خبر داد.
مهلت 15 روزه دانشگاه آزاد برای انتقال و تغییررشته دانشجویان شاهد
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه با اشاره به ماده 62 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران گفت: این ماده به موضوع انتقال محل تحصیل دانشجویان و پذیرفته‌شدگان خانواده‌های شاهد، آزادگان و جانبازان 25 درصد به بالا و همسر و فرزندان آنان به دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل سکونت آنان اختصاص دارد.
وی افزود: با توجه به این ماده از قانون، در نیم سال دوم سال تحصیلی جاری دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی متقاضی انتقال و میهمان از تاریخ 15 آذر تا 30 آذر فرصت دارند به پرتال معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.stu.iau.ir  مراجعه و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره متقاضیان تغییر رشته، گرایش و انتقال توأم با تغییر رشته یا گرایش گفت: این دسته از دانشجویان نیز از تاریخ 15 آذر تا 30 آذر فرصت دارند تا به سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.esargaran.iau.ir مراجعه کنند و در قسمت دانلودها (دسته آموزشی) به ترتیب نسبت به دانلود فرم شماره 4 یا 5 اقدام و با رعایت شرایط مندرج در آئین‌نامه مربوطه نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.
فقیه در پایان یادآور شد: با توجه به محدودیت زمانی، ضروری است متقاضیان مطابق با نیاز خود در زمان تعیین‌شده به سامانه‌های مذکور مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با مطالعه اطلاعیه اداره کل شاهد و ایثارگر دانشگاه از شرایط و نحوه ثبت‌نام مطلع و یا به نزدیک‌ترین اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یا شهرستان محل سکونت خود مراجعه کنند.
انتهای پیام/