درخشش فرزند شهید باغچقی در سه جشنواره ملی و استانی

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۶
کد مطلب : ۱۵۵۶۸۷
نقدعلی علوی فرد فرزند روحانی شهید نقدعلی باغچقی و از اعضای نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر خراسان شمالی در مرحله استانی دوازدهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی به عنوان نفر برتر به مرحله کشوری راه یافت / انتخاب طرح مهندس علوی فرد به عنوان هفت طرح برگزیده اولین جشنواره ملی کسب و کارهای نوپا در حوزه صنعت و معدن / درخشش در بخش المپیاد دانشجویی در سطح خراسان رضوی .
درخشش فرزند شهید باغچقی در سه جشنواره ملی و استانی
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی مهندس نقدعلی علوی فرد فرزند روحانی شهید نقدعلی باغچقی و از اعضا نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر خراسان شمالی در مرحله استانی دوازدهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی با ارائه طرحی در زمینه مهندسی و در بخش طراحان کسب و کار تحت عنوان "بومی سازی دانش فنی پایلوت فرایند بازیافت آهن از کانه های باطله هماتیتی" به عنوان نفر برتر به مرحله کشوری راه یافت .
جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با هدف توسعه فن آفرینی ، خلاقیت و نوآوری ، معرفی فن آفرینان به عنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه های مختلف فن آفرینی برگزار می شود .
 این جشنواره در اعتبار بخشی به فعالیت های فن آفرینان در دو بخش مسابقه ای و غیر مسابقه ای برگزار می شود .
مهندس نقدعلی علوی فرد همچنین در اولین جشنواره ملی کسب و کارهای نوپا در حوزه صنعت و معدن به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر حضور یافت و طرح وی از بین بیش از 100 طرح به عنوان هفت طرح برگزیده انتخاب شد .
گفتنی است طرح دیگر مهندس علوی فرد در حوزه فرهنگی هنری با محوریت آموزش غیرمستقیم صنایع دستی نیز موفق به حضور در جمع طرح های برتر مرحله استانی جشنواره شیخ بهایی در بخش المپیاد دانشجویی در سطح خراسان رضوی شد.