حجت الاسلام عزیزی در پیامی عید نوروز را تبریک گفت

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۷
کد مطلب : ۱۵۸۱۹۰
حجت الاسلام عزیزی : سالی که امروز در انتهای آن قرار گرفته ایم سالی بود همراه با شیرینی ها و تلخ کامی ها ، هرجایی که توانستیم در مسیر خدمت به جامعه ایثارگری گرهی از زندگی ایشان باز نماییم شیرین ترین لحظات و همچنین آنجایی که در انجام این مهم علارغم پیگیری های مستمر توفیقی پیدا نکردیم لحظات سرشار از تلخ کامی ها بود .
حجت الاسلام عزیزی در پیامی عید نوروز را تبریک گفت
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در آستانه حلول سال 1395 در پیامی خطاب به جامعه ایثارگری خراسان شمالی بدای ایشان آرزوی توفیق و سربلندی نمود .
متن پیام به این شرح است : 
بسم الله الرحمن الرحیم 
یا مقلب القلوب و الابصار  یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال   حول حالنا الی احسن الحال
 
 
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.حلول سال نو و بهار پرطراوت، نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت و فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن است .
 
نوروز باستانی کهن ترین جشن گیتی و رشته پیوند نسل های گذشته و امروز است که با آموزه های اسلامی تحکیم یافته و همواره بازگشت به زیبائی و خوبی را برای اقوام و فرهنگ های مختلف این مرز و بوم به ارمغان آورده است.
 
در میان تمام جوامع، آداب و رسوم ایرانیان برگرفته از تغییر و تحول در نظام طبیعت و وقایع و اتفاقاتی است که پیرامون آن به وقوع می پیوندد و عید نوروز یکی از این نعمت هاست اما آنچه ما ایرانیان را به رسیدن فصل بهار و عید نوروز و اهمیت به مراسم آن ترغیب و تشویق می کند علاوه بر سنت و آیین های تاریخی، فلسفه عید نوروز از دیدگاه اسلام و ائمه معصومین (ع) است که به این آیین و سنت باستانی رنگ و بوی اسلامی و معنوی داده است.
 
خداوندگار عالم را سپاسگزاریم در سالی که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به نام سال "دولت و ملت ، همدلی و همزبانی" نام گذاری گردید، توانستیم با تلاشی بی وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت ترویج فرهنگ متعالی ایثار و شهادت و ارتقاء خدمت رسانی به جامعه معظم ایثارگری از طریق تعامل با سایر دستگاه های اجرایی گام های بلندی برداریم .
سالی که امروز در انتهای آن قرار گرفته ایم سالی بود همراه با شیرینی ها و تلخ کامی ها ، هرجایی که توانستیم در مسیر خدمت به جامعه ایثارگری گرهی از زندگی ایشان باز نماییم شیرین ترین لحظات و همچنین آنجایی که در انجام این مهم علارغم پیگیری های مستمر توفیقی پیدا نکردیم لحظات سرشار از تلخ کامی ها بود .
حادثه خونبار سرزمین منا حادثه تلخی بود که تمام کشور ایران و مسلمانان جهان را داغدار کرد که سهم استان خراسان شمالی از این حادثه تاسف بار 15 شهید والامقام بود  که یادشان را گرامی می داریم .
همچنین در این سال 3 تن از فرزندان برومند این استان در عرصه دفاع از حریم حرم حضرت زینب (س) حماسه ها آفریدند و به مقام قرب الی الله رسیدند و به مدال ارزشمند شهادت نائل شدند .
یاد و خاطره شهیدان والامقام حمیدی زاده ، توفیقیان و اربابی را گرامی داشته و بر ارواح مطهر ایشان درود فرستاده و بر ادامه دادن راه متعالی این شهیدان عزیز تاکید می نمایم .
و نیز در این سال که روزهای پایانی آن را سپری می کنیم جمعی از والدین معظم شهدا و همچنین جانبازان معظم دعوت حق را لبیک گفتند و به فرزندان و همرزمان شهیدشان پیوستند ، برای ایشان نیز از درگاه حضرت حق آرزوی علو درجات می نمایم .
اینجانب پیشاپیش حلول سال جدید خورشیدی را به تمام هم استانی ها ، همکاران و به ویژه جامعه معظم ایثارگری تبریک عرض نموده و سالی توام با عزت ، سربلندی و موفقیت برای همگان آرزومندم .
 
امید است با  استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم مهدی موعود (عج)، با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت  آیت ا... العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی ) موفق و موید باشید .
والسلام علی من اتبع الهدی
محمدتقی عزیزی