مراسم جشن پدران آسماني در استان مازندران برگزارشد

مدير كل بنياد مازندران گفت:عظمت ايران اسلامي به بركت خون شهيدان است

تاریخ انتشارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب : ۱۶۰۹۲۱
مدير كل بنياد مازندران گفت:عظمت ايران اسلامي به بركت خون شهيدان است
مدير كل بنياد مازندران گفت:عظمت ايران اسلامي به بركت خون شهيدان است
به گزارش ايثارواحد مازندران، همزمان با سيزده رجب سالروز ميلاد با سعادت حضرت علي(ع) مراسم جشن پدران آسماني با انجام ويژه برنامه هايي بطور همزمان با حضور پدران و فرزندان معزز شهدا در شهرهاي مازندران برگزارشد.
عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در مراسم جشن پدران آسماني كه در شهرستان سوادكوه برگزارشد ضمن تبريك ولادت مولاي متقيان حضرت علي(ع) طي سخناني با اشاره به آئين برگزاري اين مراسم گفت:برگزاري مراسم جشن پدران آسماني ،گراميداشت مقام شامخ شهدا ، تكريم از پدران شهدا و تجليل از زحمات همسران معظم شهداست.
وي با اشاره به نقش همسران شهدا اظهارداشت:همسران معظم شهدا هم در تربيت و هم در پرورش فرزندانشان نقش محوري داشته و دارند.رضايي تصريح كرد:فرزندان عزيز شهدا بايد قدر زحمات مادران شان را بدانند.
مدير كل بنياد مازندران با اشاره به ايثارگري هاي شهدا گفت:شهدا با تمام تعلقاتي كه به همسر و فرزندان و پيرامون خود داشته، رها كرده و خود را به مخاطره انداختند و با نثار جان خود ، امنيت و آرامش امروز مارا فراهم كردند.
رضايي اظهارداشت:فرزندان عزيز شهدا بايد مراقب باشند كه حركت شان، زبان ، عقيده و ايده شان متناسب با همان چيزي باشد كه شهيدان از آنان انتظار داشتند.
وي با تاكيد بر ياد شهدا در جامعه گفت:ياد و نام شهيدان بايد براي ما يك فرهنگ باشد و همه مسئولين در ترويج اين فرهنگ از هيج كوششي دريغ نكنند چراكه فرهنگ ايثار و شهادت جامعه ما را تا ابد بيمه كرد.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران افزود:ايثار و از خود گذشتگي شهيدان بود كه به كشور ما اصالت، عزت و افتخار بخشيد.
 وي عنوان داشت:عظمتي كه امروز ايران اسلامي در تمامي عرصه ها دارد به بركت ايثار شهيدان است.
رضايي ضمن قدرداني از برگزاركنندگان مراسم جشن پدران آسماني در استان(( فرزندان گرانقدر شهدا ))، اظهارداشت:همه ما بايد تلاش كنيم تا اهداف،آرمان و راه واقعي شهدا را ادامه دهيم.
گفتني است مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پس از اين مراسم در يادواره سردار شهيد حاج حسين بصير كه در فريدونكناربرگزارشدشركت كرد.
انتهاي پيام/