آغاز ثبت نام دانشجویان ایثارگر متقاضی میهمانی و انتقال دانشگاه آزاد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۸
کد مطلب : ۱۷۰۵۰۱
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای اعلام کرد: ثبت نام دانشجویان متقاضی انتقال و یا میهمانی در دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.
آغاز ثبت نام دانشجویان ایثارگر متقاضی میهمانی و انتقال دانشگاه آزاد
به گزارش «ایثار»، در اطلاعیه اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران آمده است: مطابق با ماده 62 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تمامی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی که متقاضی میهمانی و انتقال هستند از 15 تیرماه جاری تا 15 مرداد ماه 95 و به مدت یک ماه فرصت دارند به پرتال معاونت دانشجویی دانشگاه به آدرس www.stu.iau.ir مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند.
 در ادامه این اطلاعیه آمده است: متقاضیان تغییر رشته و گرایش یا انتقال توأم با تغییر رشته و گرایش نیز در همین مدت فرصت دارند به سایت اداره کل شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.esargaran.iau.ir بخش دانلودها (دسته آموزشی) مراجعه و به ترتیب نسبت به دانلود فرم شماره 4 و یا 5 اقدام کنند و با رعایت شرایط مندرج در آیین نامه مربوطه، نسبت به ایمیل تقاضای خود به نشانی info@esargaran.iau.ir اقدام کنند.
در پایان این اطلاعیه آمده است: پاسخگویی به سوالات و یا هرگونه مشکل با ارسال پیام از طریق سایت اداره کل شاهد و ایثارگران (قسمت ارتباط با ما) با ذکر مشخصات و شماره تماس متقاضی امکان پذیر است.
 لازم به ذکر است علاوه بر اجرای ماده 62 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران با موضوع انتقال محل تحصیل دانشجویان و پذیرفته شدگان، آزادگان، جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان و دانشجویان شاهد به واحدهای دانشگاه محل سکونت خانواده آنان، در این دوره نیز امکان ثبت درخواست میهمانی برای جانبازان 10 تا 24 درصد و همسر و فرزندان آنان و همچنین برادر و خواهر شهید فراهم شده است.
انتهای پیام/