تمدید زمان درخواست انتقال دانشجویان آموزشکده های فنی و حرفه ای

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۱۷۸۰۰۲
زمان ثبت درخواست انتقال دانشجویان آموزشکده های فنی و حرفه ای در سامانه خدمات آموزشی وزارت علوم تمدید شد.
تمدید زمان درخواست انتقال دانشجویان آموزشکده های فنی و حرفه ای
به گزارش «ایثار»، اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای در همین رابطه اعلام کرد: طی هماهنگی به عمل آمده با اداره کل شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مهلت ثبت درخواست مهمانی و انتقالی دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی سال های قبل تحت پوشش آن وزارتخانه به خصوص شاغلین به تحصیل در آموزشکده های فنی و حرفه ای تا روز جمعه مورخ 12 شهریورماه تمدید شد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: تمام دانشجويان مذكور مي توانند در مهلت زماني تعيين شده به سايت اداره كل شاهد و ايثارگر وزارت علوم به نشاني http://shahed.saorg.ir و يا http://mad.saorg.ir/EDUS/Default.Aspx مراجعه و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند. لذا با توجه به محدودیت زمانی، ضروری است دانشجویان و متقاضیان شاهد و ایثارگر که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند بر حسب نیاز خود به سامانه های یاد شده مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.
در پایان این اطلاعیه آمده است: این سامانه مختص دانشجویان تحت پوشش وزارت علوم است و دانشجویان شاهد و ایثارگر تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (دانشگاه های علوم پزشکی) می توانند برای ثبت درخواست انتقالی به بنیاد شهید و امور ایثارگران محل سکونت خود مراجعه کنند.
انتهای پیام/