آغاز فعالیت سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۲
کد مطلب : ۱۸۰۱۹۵
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از آغاز فعالیت سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید تحت پوشش وزارت علوم خبر داد .
آغاز فعالیت سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر
به گزارش «ایثار»، محمد علی فقیه اظهار داشت: به منظور تسریع و تسهیل در روند رسیدگی به تقاضای میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید در سال تحصیلی 96-95 تحت پوشش وزارت علوم و تحقيقات و فناوري، سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از تاریخ 1 مهرماه تا 3مهرماه 1395 به مدت 3 روز فعال است.
فقیه در ادامه افزود: متقاضیان می توانند در زمان مذکور از طریق سايت اداره كل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر وزارت علوم به نشاني shahed.saorg.ir و یا سامانه خدمات آموزشی وزارت متبوع، بخش میهمانی و انتقال به آدرس اینترنتی http://mad.saorg.ir/EDUS/STGallantry/STGallantryAgree.aspx مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر این سامانه برای دانشجویان ورودی سال جاری فعال خواهد شد، افزود: پس از فعال شدن این سامانه، دانشجویان ورودی جدید دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی و  آموزشکده های فنی و حرفه ای تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه ای(دامپزشکی)می توانند نسبت به ثبت تقاضای میهمانی و انتقال خود اقدام و از همان طریق نیز نتیجه درخواست خود را پیگیری کنند.
مدیر کل آموزش بنیاد در خاتمه یادآور شد: مطابق با اساسنامه طرح شاهد و آئین نامه ویژه انتقال، هرساله درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط و متقاضی انتقال به دانشگاه محل سکونت خود در کمیسیون های نقل و انتقال وزارتین علوم و بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی مطرح و برابر اولویت ها و ظرفیت پذیرش دانشگاه با تقاضای ایشان موافقت می شود. 
انتهای پیام/