با حضور مدیرکل بنیاد خراسان رضوی؛

همایش نکوداشت مقام بازنشستگان بنیاد خراسان رضوی برگزار شد

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱
کد مطلب : ۱۸۲۰۹۶
همایش نکوداشت مقام بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و مشهد مقدس با حضور جمع کثیری از خادمین خاندان شاهد و ایثارگر در سالن‌ همایش‌های ایثار مشهد مقدس برگزار شد.
همایش نکوداشت مقام بازنشستگان بنیاد خراسان رضوی برگزار شد
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، گردهمایی بازنشستگان پیشکسوت بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با حضور جمع کثیری در سالن همایش‌های ایثار مشهد مقدس برگزار شد.
عابدین عابدی مقدم مدیرکل بنیاد شهید امور ایثارگران خراسان رضوی در این گردهمایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینی شهدا و ایثارگران، هدف از برگزاری این قبیل از همایش‌ها را تشکر و قدردانی از زحمات چندین ساله خادمین جامعه ایثارگری عنوان کرد و اظهار داشت: هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی از برگزاری این برنامه تنها نقش بستن لبخند رضایت بر لبان خادمین خاندان شاهد و ایثارگر است، البته مرور خاطرات دوران خدمت نیز حال و هوای دیگری به این همایش داده است.
وی افزود: امیدوار هستیم این همایش همه ساله با حضور کارکنانی که با خدمت خود رضایت خاندان شاهد و ایثارگر از این نهاد ولایی را به ارمغان آوردند، برگزار شود.
همچنین حجت الاسلام حسینی واعظ مدیرکل اسبق بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی نیز در سخنانی اظهار داشت: شهدا و ایثارگران با رشادت‌های خود انقلاب و نظام اسلامی را تا بدین جا رساندند و بر ما تکلیف کردند تا از آنها حراست کنیم، بر همین اساس مباشرت و معاشرت با شهدا و ایثارگران می‌تواند ارزش‌های بسیاری را برای انسان به همراه داشته باشد.
وی افزود: مردم در انقلاب و شهدای ما در جبهه‌ها برای ایجاد امنیت، اجرای واجبات دین، نجات مردم و توسعه دین خدا جانفشانی کردند و راه امام حسین(ع) را در پیش گرفتند.
گفتنی است در این همایش که با اجرای مداحی و سرود یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم نیز گرامی داشته شد.


"انتهای پیام"