با هدف تکریم مقام خانواده های شهدای مدافع حرم؛

مدیرکل بنیاد و مشاورین استاندار خراسان رضوی با سه خانواده شهید مدافع حرم فاطمی دیدار کردند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۱
کد مطلب : ۱۸۷۱۹۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با همراهی مشاورین استاندار در امور ایثارگران و امور اتباع و مهاجرین با حضور در منازل خانواده شهیدان مدافع حرم علی اصغر انصاری، غلام بهمنی و علی مرادی با یادگاران این دلاورمردان دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد و مشاورین استاندار خراسان رضوی با سه خانواده شهید مدافع حرم فاطمی دیدار کردند
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، در راستای تکریم جامعه ایثارگری مشهد مقدس و مطابق روال هفتگی دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی صبح امروز با همراهی عباسپور مشاور استاندار خراسان رضوی، عجمی مدیرکل اتباع و امور مهاجرین این استان و طوریان رئیس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با حضور در منازل خانواده های شهیدان «علی اصغر انصاری، غلام بهمنی و علی مرادی» با یادگاران این حماسه آفرینان همیشه جاویدان دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این دیدار عابدی مقدم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم فاطمی اظهار داشت: به طور قطع شهدای مدافع حرم فاطمی نماد بارز از خودگذشتگی و ایثار هستند و باید مقام آنان را گرامی داشت.
وی افزود: بی شک فعالیت شهدای مدافع حرم در طول سال‌های گذشته پرافتخار و تحسین برانگیز است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: شهادت ارزشمندترین و والاترین راه برای وصال به معبود و دنیای آخرت است که این افتخار بزرگ نصیب کسانی می شود که توفیق دست یابی به آن را داشته باشند و امروز شهدای مدافع حرم فاطمی به این افتخار ارزشمند دست می‌یابند.
گفتنی است در پایان این دیدار عابدی مقدم و مشاورین استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران و امور اتباع و مهاجرین با اهداء لوح یادبود از خانواده شهیدان مدافع حرم علی اصغر انصاری، غلام بهمنی و علی مرادی تقدیر و تجلیل کردند.

"انتهای پیام"