آغاز ثبت نام متقاضیان میهمانی و انتقال دانشگاه آزاد اسلامی

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۷
کد مطلب : ۱۸۸۴۸۳
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از آغاز ثبت نام متقاضیان میهمانی و انتقال دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
آغاز ثبت نام متقاضیان میهمانی و انتقال دانشگاه آزاد اسلامی
به گزارش «ایثار»، محمد علی فقیه با اعلام این خبر گفت: نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی از 20 آذرماه سال جاری آغاز و تا 5 دی ماه ادامه خواهد داشت. مطابق با ماده 62 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی ورودی سال های قبل و نیم سال اول سال تحصیلی 96-95، می توانند از طریق مراجعه به سامانه نقل و انتقالات دانشجویی معاونت دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه (منادا) به آدرس www.monada.iau.ir و پذیرفته شدگان در نیم سال دوم سال تحصیلی جاری با مراجعه به سامانه sepehr.esargaran.iau.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.
وی افزود: ورودی های نیم سال دوم سال جاری نيازی به ثبت نام در واحد قبولی خود (مبداء) ندارند و بعد از اعلام نتايج انتقال می توانند به واحد مقصد مراجعه و ثبت نام کنند. متقاضیان تغییر رشته و گرایش یا انتقال توام با تغییر رشته و گرایش  که دارای وضعیت آموزشی (کارنامه تحصیلی) هستند نیز طی همین مدت فرصت دارند به سایت اداره کل شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.esargaran.iau.ir بخش دانلودها (دسته آموزشی) مراجعه و به ترتیب نسبت به دانلود فرم شماره 4 و یا 5 و تکمیل آن اقدام و با رعایت شرایط مندرج در آئین نامه مربوطه نسبت به ایمیل تقاضای خود به نشانی esargaran.iau.ir @ info اقدام کنند.
مدیرکل آموزش بنیاد در پایان گفت: اعلام نتايج انتقال يا ميهمانی تمامی متقاضیان از طريق مراجعه به سامانه مذکور (قسمت پيگيری درخواست ها) صورت می گیرد و قابل مشاهده است و پاسخگویی به سئوالات احتمالی دانشجویان با ارسال پیام و از طریق سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگران امکان پذیر خواهد بود.
لازم به ذکر است علاوه بر اجرای ماده 62 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران با موضوع انتقال محل تحصیل دانشجویان و پذیرفته شدگان، آزادگان، جانبازان 25 و بالاتر و همسر و فرزندان آنان و دانشجویان شاهد به واحدهای دانشگاه محل سکونت خانواده آنان، در این دوره امکان ثبت درخواست میهمانی برای جانبازان 10 تا 24 درصد و همسر و فرزندان آن ها نیز فراهم شده است.
انتهای پیام/