در سومین روز دهه مبارک فجر؛

آحاد مردم خراسان رضوی به میهمانی لاله ها می روند

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۸
کد مطلب : ۱۹۳۸۹۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ر ضوی گفت: در چهارده بهمن ماه جاری 1479 گلزار شهدای استان خراسان رضوی همزمان با سراسر کشور عطرافشانی و گلباران می شود.
آحاد مردم خراسان رضوی به میهمانی لاله ها می روند
به گزارش ایثار واحد استان خراسان رضوي، عابدین عابدی مقدم ضمن تبریک سی و هشتمین پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: مراسم میهمانی لاله ها (عطرافشانی و گلباران) در 1479 گلزار شهدای سطح استان همزمان با سراسر کشور راس ساعت 14 روز« پنج شنبه 14 بهمن ماه 95 »  برگزار می شود.
وی با دعوت اقشار مختلف مردم بویژه خانواده های شهدا و ایثارگران برای حضور در این مراسم تصریح کرد: هدف از گلباران و عطرافشانی قبور مطهر  شهدا این است که  بار دیگر با آرمان ها و اهداف مقدس شهدا تجدید عهد و پیمان کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان ر ضوی گفت: در این مراسم، با اجرای  برنامه های ویژه شرکت کنندگان یاد و خاطره  شهدا بویژه شهدای مدافع حرم را در دفاع از آرمانهای انقلاب و کیان میهن اسلامی گرامی خواهند داشت.
عابدی مقدم تصریح کرد: این مراسم که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم  برگزار میگردد با پیام رهبر فرزانه انقلاب آغاز و آیت الله رئیسی تولیت معظم آستان قدس رضوی سخنرانی می کند.
همچنین، نظیر این مراسم همزمان با کلیه شهرستانها، بخشها و روستاهای استان خراسان رضوی در گلزار شهدای حرم مطهر، خواجه ربیع و کوهسنگی مشهد مقدس برگزار میگردد.
 گفتنی است استان خراسان رضوی 17 هزار شهید تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرده است."انتهای پیام"