جانشین فرمانده سپاه عاشورا در مراسم تشییع پیکر شهدا؛

وصیت شهدا حفظ وحدت و حرکت در مسیر ولایت است/ آذربایجان اجازه نمی‌دهد خدشه‌ای به ایران وارد شود

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵
کد مطلب : ۱۹۷۵۹۷
پایگاه خبری آناج: سرهنگ قادری گفت: شهدا در وصیت‌نامه‌هایشان بر حفظ وحدت و حرکت در مسیر ولایت تاکید کرده‌اند و ما وظیفه داریم راه ‌آنان را ادامه دهیم.
وصیت شهدا حفظ وحدت و حرکت در مسیر ولایت است/ آذربایجان اجازه نمی‌دهد خدشه‌ای به ایران وارد شود
به گزارش آناج، سرهنگ پاسدار علی قادری صبح امروز در مراسم تشییع پیکر 10 شهید دوران دفاع مقدس ضمن تشکر از حضور پرشور مردم، عنوان کرد: شهدا با ورود خود به شهر باکری‌ها استان ما را مزین به عطر انقلابی کردند.
وی ادامه داد: همه این شهدا یک پیام دارند و آن این است که امت ایران اسلامی و آذربایجان با تبعیت از آرمان‌های امام و مقام معظم رهبری آماده‌اند همگام با دیگر رزمندگان اجازه ندهند کوچک ترین خدشه‌ای به انقلاب وارد شود.
جانشین فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه بعد از گذشت 35 سال، این شهدا آمدند تا پیام اطاعت از رهبری را بدهند، اظهار داشت: به صورت یکپارچه و حول محور ولایت و اطاعت از آنها پیش می‌رویم و همچنان که تا به امروز ایران اسلامی توانسته مسیر گلگون کفنان را استمرار دهد، بعد از این نیز مسیر شهدا ادامه خواهد یافت.
وی خاطرنشان ساخت: پیام شهدا برگرفته از وصیت نامه، بر دو محور وحدت و ولایت است؛ شهدا از ما خواستند حول این دو محور حرکت کنیم و اگر این دو محور را ادامه دهیم خدا نیز ما را یاری خواهد کرد.